Tohatsu 9,8 2T vm 2005

Onko kellään parempaa tietoa siitä että Tossun 15hv 2T kaasari sopisi sellaisenaan myös 9,8hv 2T koneeseen,(vuosimalli 2004-2006) eli tämän avulla saataisiin 9,8 koneesta 15 heppanen???
1553
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Valitettavasti ei! 9,8 on ihan eri moottori kuin 15!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Posti-Pekka kirjoitti:

Onko kellään parempaa tietoa siitä että Tossun 15hv 2T kaasari sopisi sellaisenaan myös 9,8hv 2T koneeseen,(vuosimalli 2004-2006) eli tämän avulla saataisiin 9,8 koneesta 15 heppanen???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu