Ärsyttävän huonoja mainoksia

uh ri

Kuka on se sama ärsyttävä ääni joka on joka mainoksessa? K-rauta, Käyttöauto, E-EPA, RTV maalikauppa, silmäasema jne.
Mainos vaihtuu ja sama "HAI SIE OSTA" ääni jatkaa.

8

3952

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ei oo pakko kattoo

      Sen takia se ei enään ehdi höpisemään chatissa "a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a" yms muita älykkäitä MAKSULLISIA juttuja. Mainoksessahan tuommonen menee hyvin.

      Paskimmat mainokset on silti nää voide,tappi,rätti,hiivä,hasu intiimi alueen naisille suunnatut juntti mainokset. Jos sitä tulppaa ei osaa kaupasta ostaa ilman mainosta kannattas kysyy äidiltä mitä tehdä, jos falskaa. Myös mainos jos pikku lapsi PASKOO ja sitten laitetaan epäluonto ystävällistä hajua peittämään NATUREL paskan haju. Täysin turhia juttuja. Ehkä YLI TIIVIIT uudet talot ei mahdollista tuulettamista nykysin?

      Mainokset pitäs saada ENNAKKO SENSUURIIN, missä poistettas kaikki S-H-I-T.

      • a-a-a-a-a

        Ootko vähän puuttees? tuntuu siltä ettet oo saanut pimppiä vähään aikaan :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


    • "Ylenkatsoja":D

      K-Raudan mainoksessa ainakin täällä Kaakkois-Suomessa pällistelee kauppias Tersa itse. Hyi hemmetti, voisi pysyä pois ruudusta.
      Ärsyttävimpiin mainoksiin kuuluu myös se missä Laura Malmivaara lässyttää siitä pesuaineesta. Nauraa hohottaa ilman syytä ja sönköttää jotain käsittämättömän tyhmää.
      Ja voi vee kun olen saanut tarpeekseni kaikista mainoksista joissa esiintyy sana "vastustuskyky"! Joissakin vielä monta kertaa. Enää ei mainosteta edes kissanruokaa ettei siinäkin olis vastustuskykyä parantavia aineita.
      Ja ne Actimel-mainokset...aaaaarhh!

    • jeps..

      Salkkarin Seppo?

      • 10min mainoksia

        on ihan helvetin naurettava. Vähän kuin kotona kotiläppärillä tehty ja ääni on todellakin kuin flunssan vaivaama mustalainen. Taitaa tää herkku olla tarkoitettu vain tamperelaisille. Täälläpäin kaikki puhevian omaavat ovat mainoksissa kuten esim. Sokoksen ässävikainen naisääni.


    • Katosja1324

      Minua ärsyttää suunnattomasti se hidastettu tanssiva pari. Selostaja selostaa tanssiohjelmasta ja se pari veivaa siinä kuin olisivat jotain latinoja. Tekisi mieli heittää televisio seinään kun sen näen!

    • PimPimPimPimPim

      RTV:n mainoset hieman ovat nyt muuttuneet, se kaakattava laulukuoro oli todella inhottava, enkä missään nimessä olisi ostanut heiltä!
      Nyt on kamala bio luvil jossa joku nainen on myynyt itsensä ..pimpimpim pim pim on ihan hirveä kaakatus tuossa mainoksessa ja varon ostamasta moista tuotetta enää.

    • Anonyymi

      Törkeä mainos se, jossa oli hp -tulostin. Nainen heitti asunnon parvekkeelta maahan. Kuului voimakas rusahdus, kun laite iskeytyi kovaan maahan. Mies henkilö kiljaisi, että mitä helvettiä!!!! ( Suomennettuna ) Laitteen heittäjä olisi voinut aiheuttaa henkilön kuoleman - vakavan loukkaantumisen. En osta hevlet pakkardin tuotteita ikinä!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Missä kokoomuksen naiset?

      Hähmäistä ukkotarinaa kuultu koko viikonloppu. Kukaan ei ole kokoomuksessa edes yrittänyt pitää naisten puolta. Jopa
      Maailman menoa
      3
      3098
    2. Finland is now Petter place

      Audin B-ryhmän ralliautolla saatiin kansa voimaan hyvin. Kiitos kokoomus huumoripläjäyksestä.
      Maailman menoa
      9
      2138
    3. Ilman Stadia Suomessa ei olisi kunnon lihajalosteita

      HK, Helsingin makkaratehdas, Votkin, mitä näitä nyt onkaan. Böndellä ei ole kunnollisia jalostajia.
      Maailman menoa
      114
      1755
    4. Huomasitko? Tidjan Ban tyttöystävä paljastui - Tuttu kohutusta rakkausrealitystä

      Ban tyttöystävä on Kolmiodraama-realityn Heidi Kytö. Ba ja Kytö kertoivat maaliskuussa 2026 somessa, että he ovat seurus
      Suomalaiset julkkikset
      10
      1086
    5. Alkuperäinen Jeesuksen antama kastekäsky on Matteuksen evankeliumissa

      Matt.28:16-20 16 Ja ne yksitoista opetuslasta vaelsivat Galileaan sille vuorelle, jonne Jeesus oli käskenyt heidän menn
      Kaste
      129
      986
    6. Vilpitön totuudenetsiä löytää totuuden kasteesta.

      Nykyaikana on niin paljon tietoa saatavilla että vilpitön totuudenetsiä löytää totuuden myös kristillisestä kasteesta. R
      Kaste
      450
      982
    7. Pistä joku tunniste vuosien takaa

      Meidän välillä. Naiselta pyydän.
      Ikävä
      35
      764
    8. Pidätkö vielä elämäsi

      Rakkautena minua
      Ikävä
      53
      723
    9. Mietin tässä yhtä kysymystä

      Pysyisitkö minun kävelytahdissa mukana?
      Ikävä
      67
      691
    10. Toivon että kuulut elämääni

      Mutta aika näyttää miten läheisesti. Lupaan kertoa jossain sivulauseessa, kun muutan paikkaa.
      Ikävä
      30
      665
    Aihe