Kuka on se sama ärsyttävä ääni joka on joka mainoksessa? K-rauta, Käyttöauto, E-EPA, RTV maalikauppa, silmäasema jne.
Mainos vaihtuu ja sama "HAI SIE OSTA" ääni jatkaa.
Ärsyttävän huonoja mainoksia
8
3784
Vastaukset
- ei oo pakko kattoo
Sen takia se ei enään ehdi höpisemään chatissa "a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a" yms muita älykkäitä MAKSULLISIA juttuja. Mainoksessahan tuommonen menee hyvin.
Paskimmat mainokset on silti nää voide,tappi,rätti,hiivä,hasu intiimi alueen naisille suunnatut juntti mainokset. Jos sitä tulppaa ei osaa kaupasta ostaa ilman mainosta kannattas kysyy äidiltä mitä tehdä, jos falskaa. Myös mainos jos pikku lapsi PASKOO ja sitten laitetaan epäluonto ystävällistä hajua peittämään NATUREL paskan haju. Täysin turhia juttuja. Ehkä YLI TIIVIIT uudet talot ei mahdollista tuulettamista nykysin?
Mainokset pitäs saada ENNAKKO SENSUURIIN, missä poistettas kaikki S-H-I-T.- a-a-a-a-a
Ootko vähän puuttees? tuntuu siltä ettet oo saanut pimppiä vähään aikaan :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
- "Ylenkatsoja":D
K-Raudan mainoksessa ainakin täällä Kaakkois-Suomessa pällistelee kauppias Tersa itse. Hyi hemmetti, voisi pysyä pois ruudusta.
Ärsyttävimpiin mainoksiin kuuluu myös se missä Laura Malmivaara lässyttää siitä pesuaineesta. Nauraa hohottaa ilman syytä ja sönköttää jotain käsittämättömän tyhmää.
Ja voi vee kun olen saanut tarpeekseni kaikista mainoksista joissa esiintyy sana "vastustuskyky"! Joissakin vielä monta kertaa. Enää ei mainosteta edes kissanruokaa ettei siinäkin olis vastustuskykyä parantavia aineita.
Ja ne Actimel-mainokset...aaaaarhh! - jeps..
Salkkarin Seppo?
- 10min mainoksia
on ihan helvetin naurettava. Vähän kuin kotona kotiläppärillä tehty ja ääni on todellakin kuin flunssan vaivaama mustalainen. Taitaa tää herkku olla tarkoitettu vain tamperelaisille. Täälläpäin kaikki puhevian omaavat ovat mainoksissa kuten esim. Sokoksen ässävikainen naisääni.
- Katosja1324
Minua ärsyttää suunnattomasti se hidastettu tanssiva pari. Selostaja selostaa tanssiohjelmasta ja se pari veivaa siinä kuin olisivat jotain latinoja. Tekisi mieli heittää televisio seinään kun sen näen!
- PimPimPimPimPim
RTV:n mainoset hieman ovat nyt muuttuneet, se kaakattava laulukuoro oli todella inhottava, enkä missään nimessä olisi ostanut heiltä!
Nyt on kamala bio luvil jossa joku nainen on myynyt itsensä ..pimpimpim pim pim on ihan hirveä kaakatus tuossa mainoksessa ja varon ostamasta moista tuotetta enää. - Anonyymi
Törkeä mainos se, jossa oli hp -tulostin. Nainen heitti asunnon parvekkeelta maahan. Kuului voimakas rusahdus, kun laite iskeytyi kovaan maahan. Mies henkilö kiljaisi, että mitä helvettiä!!!! ( Suomennettuna ) Laitteen heittäjä olisi voinut aiheuttaa henkilön kuoleman - vakavan loukkaantumisen. En osta hevlet pakkardin tuotteita ikinä!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2494514Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1232949Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit412712Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?741700Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1051543Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn161431- 511271
- 921206
Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2011065- 471045