täysin turha ja tulokseton viesti tänne, mutta: mulla on ikävä, kaikesta huolimatta. Sulla on jo toinen ja minä taaperran yksin ja inhoan sitä....kunpa jo saisin oman rakkaan. yksin on kamalaa :(
tää on viimeinen ja
ihan varmasti
6334
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
tarkoittaa ja oletko varma että hänellä on toinen ?
mutta hänellä on toinen, se on fakta...ja minä en vaan kelvannut, paskaaa...oon niin väsynyt näihin tunteisiin ja typerään sinkkuuteen ja TYHJÄÄN kotiin, eikä koti tosin ees tunnu kodilta, jos on näin yksin, ihan oikeasti on niin paha olla, että tahtoisin kuolla :(
Auttaisiko jos muuttaisit pois siitä kodista, johon sisältyy muistoja hänestä.
Siis te asuitte yhdessä? Olen kuullut että joskus se helpottaa jos pääsee muuttamaan uuteen kotiin, ilman muistoja. Saisit ainakin muuta mietittävää jos muuttaisit.
voi löytyä vaikka jo huomenna. Ihan siis mistä vaan.
löytynyt, paitsi hän tässä välillä tuli ja murskasi ne viimesetkin toivon rippeet.
siis tuli hän, joka nyt on löytänyt uuden. Siis voi tulla vielä uusi, montakin. Olet varmaan niin nuori, että se eka suhde kolahtaa ja varsinkin sen päättyminen. Niin kuitenkin elämässä usein käy. Mut eikun uutta etsimään niin unohdat menetetyn!!! Tsemiä sinulle!!!