plusTV kaapeliin..??

Elikkä puhelimenkautta sai minun kaapelitalouteen plustv-n kaupattua vaikka antenni koteihin tarkoitettu , kuulemma kun ostaa jonkun kaapelin niin näkyy,,,pitääkö paikkansa, vai onko minua taas kusetettu ???

Auttakkee tyhymää !!
1423
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kusetettu on. PlusTV:n kanavatarjonnan näet kaapelitv:stä laadukkaammalla kuvalla ja esim. maikkarin kanavapaketista näet kaikki kanavat, plustv:llä vaan maxin ja fucktan. Subleffat ynnä muut näkyy vaan tietyn aikaa päivästä, kaapelissa koko ajan. Mikä on sun puhelinnumero, voisin myydä sulle yöksi päivänvaloa säkkeihin pakattuna.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hunajainen79 kirjoitti:

Elikkä puhelimenkautta sai minun kaapelitalouteen plustv-n kaupattua vaikka antenni koteihin tarkoitettu , kuulemma kun ostaa jonkun kaapelin niin näkyy,,,pitääkö paikkansa, vai onko minua taas kusetettu ???

Auttakkee tyhymää !!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu