naiset, mielellään missit, hoi

nielikäisessä, nivalan cowboyssa, viehättää? hänhän ei ole lätkämiljonääri joten onko vain niin mahtava luonne?
9401
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Poliisien päästyä paikalle oli kiekkomies välittömästi alkanut käyttäytyä aggressiivisesti poliiseja kohtaan. Nielikäinen muun muassa käveli poliiseja kohti ladellen uhkaavia lauseita.

Partio joutui ottamaan Nielikäisestä ns. ”hallintaotteen”, mutta tämä jatkoi väkivaltaista rimpuilua. Paikalle jouduttiin kutsumaan toinen poliisipartio, jonka avustuksella Nielikäiselle saatiin laitettua käsi- ja jalkaraudat.

Rentuissa on sitä jotain....

Äänestä
  • ai millon ja mitä on tapahtunut, luulin että tappelee vaan kaukalossa

    Äänestä

  • musta silmä kirjoitti:

    ai millon ja mitä on tapahtunut, luulin että tappelee vaan kaukalossa

    mikä tota satu tuomistoakin vaivaa, kun heti nielikäiseltä pari facebook-viestiä saatuaan ilmaantuu lehtien palstoilla avautumaan, että "tähän ihmiseen haluan tutustua".
    tyrkky. varmaan itse soittanut iltalehteen ja kertonut, että kohta vois olla romanssi jääkiekkoilijan kanssa, nyt lehtiöt ja kynät valmiina siellä toimituksessa.

    Äänestä

  • ja just näin kirjoitti:

    mikä tota satu tuomistoakin vaivaa, kun heti nielikäiseltä pari facebook-viestiä saatuaan ilmaantuu lehtien palstoilla avautumaan, että "tähän ihmiseen haluan tutustua".
    tyrkky. varmaan itse soittanut iltalehteen ja kertonut, että kohta vois olla romanssi jääkiekkoilijan kanssa, nyt lehtiöt ja kynät valmiina siellä toimituksessa.

    ...paljon jo tuosta muijastakin. Itse ihmettelen hirveää hypetystä hiiren naaman omaavasta "kaunottaresta". Ihan näppärä runkohan sillä on, muttei kasvoissa mitään kehuttavaa.

    Äänestä

mitä nielikäinen tekee nykyään

Äänestä
  • pelaa lätkää!

    Äänestä

  • fani:-) kirjoitti:

    pelaa lätkää!

    ai pleikal

    Äänestä

Mikä niissä misseissä viehättää, ei ole miljonäärejä, onko niin mahtava ja syvällinen luonne?

Jos hakee missiä, niin saa kilpailla aivottomien jääkiekkoilijoiden kanssa. Niin yksinkertaista. Ja missillä tarkoitan nimenomaan MISSIÄ, en yleisesti kaunista naista, joissa on yhtälailla älykkäitä kuin tyhmiäkin. Älykkäät yleensä ovat kiinnostuneita muusta toiminnasta kuin perseenpyörittelystä pikkukylien baareissa, Seduloissa pyörimisestä ja Seiska-lehdelle kikattelusta. Ja muunlaisista miehistä kuin keistä missit ovat kiinnostuneita.

Äänestä
  • liikkuvat samois piireis. kuten itsekin kirjoitit, älykkäät on yleensä mukana muissa kuvioissa

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


mikä tässä kirjoitti:

nielikäisessä, nivalan cowboyssa, viehättää? hänhän ei ole lätkämiljonääri joten onko vain niin mahtava luonne?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu