Milloin me ollaan

oikeen viimeksi nähty. On vähän hatarat muistikuvat mulla :D
Onko siitä kauankin aikaa ?
3270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ketkä me? on aikaa on, kauan..jos meitä trkoitat?

Äänestä

tuskin hänellä(m) minua ikävä:(

Äänestä
  • Olisi kyllä kiva taas nähdä ja jutustella. Pitääkin tässä kohtapuoliin kysellä fiiliksiä. Taitaa kohta olla pari kuukautta näkemisestä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ikävä ainakin on. kirjoitti:

oikeen viimeksi nähty. On vähän hatarat muistikuvat mulla :D
Onko siitä kauankin aikaa ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu