Huume lailliseksi

aasfafafsasda

Mies meni kauppaan ja pyysi sata grammaa metwurtia ja sanoi laitetaanko siivuiksi vai otakto palana. Pajatso palaa vastas että luuletko sä saatana, että mä tuun tilaan tänne jotain sellasta, että ei mene perseeseen? Ei mun perse ole mikään pajatso ja siivut oli ihan kolikon näköisiä.

Vitsikin on kadun tiedettä, että on tieteellinen todiste, että perse on pajatso. Pajatso on persereikä! Eikä mitään muuta kuin persereikä, venynyt sulkijalihas, joka ei enää miehille kelpaa. Täytyy tulla tänne pyytämään kannabinoidia persereikään. Miksi, on pakkomielle tänne kirjoitella massapostituksia, koska olet perse! Sinun nimesi tarkoittaa kannabinoidi-perseen polttamista ja paska lentää kun poltetaan ja pajatso palaa saa seisokin poltosta.

Haistaisitko sitä vittua ja menisit sinne pajatso-persereikääsi, avaisit sulkialihaksen ja menisit ja niin pääsisit sinne kauan kaipaamaasi pajatsoon. Olet homo persereikä ja kirjoitat perseen toiminnassta ja siitä että haluat polttelu kaveriasi persereikäpanolle. Olet homo! Lopeta kirjoittelu tänne. Laitan poliisin tutkimaan. Haukut ja yllytät huumekokeilua. Sitä sinä olet!

0

254

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Klaukkalan onnettomuus 4.4

        Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes
        Nurmijärvi
        102
        4447
      2. Yleltä tyrmäävä uutinen

        Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/74
        Luterilaisuus
        382
        1178
      3. Missä mustasusi on?

        Suden aloituksia ei ole näkynyt moneen päivään.
        Ikävä
        186
        1052
      4. Pakko kertoa mies

        Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti
        Ikävä
        109
        1032
      5. Sinä vain tulit elämääni

        Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna
        Ikävä
        83
        903
      6. Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?

        Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.
        Ikävä
        47
        901
      7. Miten koskettaisit häntä?

        Miten lähestyisit jos hän olisi lähelläsi nyt..
        Ikävä
        64
        881
      8. Mitä ajattelet

        Kaivattusi uskosta tai onko hän uskossa?
        Ikävä
        64
        846
      9. Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.

        Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk
        Maailman menoa
        10
        837
      10. Onko se niin

        Että meillä molemmilla on niin isot egot ettei voi alentua myöntämään kuin tykkää toisesta
        Ikävä
        64
        816
      Aihe