TULIN JÄRKIINI

Ei ole mitään mieltä äänestää PerusSuomalaisia.

http://peruss.wordpress.com/
10151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat
  • Miksiköhän media ei kerro noista tosiasioista mitään? Ei kai vaan------siinäkin vaan rahalla vaienneta?

    Äänestä

.

tuleeko kohtauksia useinkin??????

.

Äänestä
  • kertoo totuuksia persuista. Itsehän he vain vitsailevat tai mollaavat muita kansalaisia, silloin kuin aggressioiltaan ehtivät.

    Äänestä

  • Tuleehan niitä ku myö tääl Närpiöls ei knulla ku serkku och mumma joten tottakai meil Närpekses här inbred aivot.

    Äänestä

"Ei ole mitään mieltä äänestää PerusSuomalaisia."

Äänestä
  • jatkaa kesksutelua itsesi kanssa? Et petä ketään moisella.

    Äänestä

.

miten aiot estää ihmisiä äänestämästä Perussuomalaisia???????

.

Äänestä

7913 ei ole pakkoruotsin kannattaja.

Äänestä
  • Näen Heikki Talasta usein unia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


7913 kirjoitti:

Ei ole mitään mieltä äänestää PerusSuomalaisia.

http://peruss.wordpress.com/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu