Onko tämä totta ?
Kysyvä
51345
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
...kuulu, mutta eikö autoja yleensä huolleta ennen kuin "Coolant leak" tai mitään vastaavaa pääsee tapahtumaan?
En tunne kyseistä mallia mutta nuo kaikki jutut jota tuonne on kerätty ovat kyllä minun mielestäni huonosta huollosta johtuvia - säästetty väärässä kohdassa.
Tämä ei ainakaan ole provo
http://www.bmwlemon.com/
...juttu on vähän "belive or not" luokkaa eli sen jokainen ite päättää!
..mutta sen verran voin sanoa että turha siitä on liikaa yleistämään mennä! ...veljellä on ks.mallin auto ja on sillä itekkin tullut ajeltua...suorituskyky, varustetaso ja äänieristys on todellakin kohdallaan eikä paljon ajettunakaan oo tielle jättänyt tahi korjaamolla maannu! ..mutta onhan siinä tietty monimutkaisen tekniikan takia 1000 ja 1 mahdollista vikapaikkaa enemmän ku tavallisessa `koppimopossa`!
...eli jos sitä kohtelee niinku "firman hiacea" ni luulis vanhemmiten olevan aika pommi!
mutta. Mitenkähän näihin pitäisi suhtautua. Nämähän sisältävät ainoastaan yhden puolen "totuudesta". Jos samalla kerrottaisiin myös toisen osapuolen versio, totuus voisi olla toisenlainen.
pitänee ottaa huomioon, että juttu tulee usasta, joten hommaan pitäisi suhtautua kuten kaikkeen tyhjänpäiväiseen hömppään yleensä.
esim. naapurisi viimeiseksi sinun autoasi kehuisi.