Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

kuria kotona

Erilaiset isäntä/orja - master/sub jutut on alkanut kiinnostaa.. Mua on alkanut kiihottaa ajatus erityisesti siitä, että mulle pitäis kotona joku kuria vanhan ajan malliin. Esimerkiksi kun tenttiin luku tai esseen kirjottaminen ei etene tarpeeksi nopeasti, niin saisin siitä piiskaa. Mahtaiskohan seuraavat parikymmentä sivua tenttikirjaa sujua ripeämmin jos peppu olis punehtunut ja anaalissa tappi ja lukupaikka olis häpeänurkka.. Ja kai ihan turha kysyä, että oonko mä ainoa, kun ainakin aiheeseen liittyvien sivujen ja novellien perusteella on muitakin kaltaisiani tyttösiä kurituksen tarpeessa olevia =)
176183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Tuon kun tekee sopivasti niin se kelpaa sekä kiihokkeeksi, että myöskin oikeasti opiskelun edistäjänä. ;)

Äänestä

Kyllä kunnon kuritus auttaa sinunlaistasi naista opiskelemaan ahkerammin. Hyvässä kuriin perustuvassa rakastavassa parisuhteessa kuri toimii sekä motivoivana että palkitsevana elementtinä, jotta saavuttaa haluamansa tavoitteet. Myös kurittajalle opiskelun lomassa hetki, jolloin antaa naiselleen piiskaa, katkaisee sopivasti työnteon ja auttaa nopeasti palauttamaan oikean vireen.

Tiedän tämän, koska etenimme opiskeluissamme juuri näillä metodein silloisen tyttöystäni ja nykyisen vaimoni kanssa. Lisäksi pidemmät piiskaus- tai kuritussessiot toimivat erittäin paljon energiaa antavina vapaa-ajan harrastuksina. Ne olivat huomattavasti terveellisemmät ja köyhille opiskelijoille halvemmat tavat nollata opiskelun stressiä kuin esimerkiksi ravintolassa ryyppääminen.

Äänestä

Mua kiihottaa ihan sama homma :) Oon muutenkin niin itsepäinen opiskelijatypy et koulukirja on ehkä viimeinen asia mikä mun kädestä löytyy tenttipäivän lähestyttyä, ei taida tuo opiskelu olla ihan mun juttuni ;D Palauttais tollanen kuri varmasti motivaation lukemiseenkin! :) Ois kyllä aika jännä homma. :)

Äänestä

Miksi edes opiskelet alaa, joka ei tuon vertaa kiinnosta?? Eiköhän opiskelupaikan vaihto auttaisi enemmän kuin mikään ihme kuri!

Äänestä
  • Ensinäkään opiskelupaikkaa ei noin vain vaihdeta, oman mielen mukaan. Oiskin helppoa jos vois opiskella tänää toista ja huomenna jotain muuta. :) Ja no nykyinen ala on kiinnostava, en ole sitä väittänyt, en vaa silti jaksais istua kirjat kädessä koko aikaa. :)

    Äänestä

ainoa oikea alistus ja kurinpalautus on, ku muija pistää sut kiinni sänkyy ja istuu päälles, jos ei ala lukeminen maistamaa ni täältä kohta tulee.. ja tietenkää en totellut vaan odotin mitä siitä seuraa.. no sieltähän tuli kuin tulikin, rakollinen kuumaa pissaa päälleni ja eikai siinä muu auttanut ku alistua.. nuolin vielä pepunkin siinä samalla.. meni vähä pipariks se kurittaminen..

Äänestä

oletpa ihana tyttö

Äänestä

hih, itselläni juuri tuollainen tilanne. Poikaystäväni pitää mulle just tuollaista vanhan ajan kuria. Piiskaa tulee muunmuassa juuri tuosta opintojen sujumattomuudesta, varsinkin nyt kun alkaa taas tenttien tuloksia tulemaan.

Kyllä tää on ainakin mulla toiminut. Opintoihin tulee panostettua ihan eri tavalla nykyään ja muutenkin tulee kiinitettyä käytökseen ihan eri tavalla huomiota, ettei tulisi vitsaa pyllylle.

Äänestä
  • Meillä homma meni melkein poskelleen kun tyttöystävä alkoi pitämään piiskauksesta! Muutama homma jäi aina tarkoituksella tekemättä, että olisi saanut piiskaa.

    Nykyään pidän kuria piiskan lisäksi häpäisyllä. Piiskaus tapahtuu luonnollisesti aina paljaalle takapuolelle, takareisiin ja paljaille rinnoille. Tarkoituksella huitelen myös paikkoihin, mitstä piiskausjäljet näkyvät helpommin, mm. alemmas takareisiin ja sivuille, ylemmäs rinnoille jne.

    Piiskan jälkeen tapahtuu aina nurkassa seisominen ja häpäisyn vuoksi se pidetään ikkunan edessä rinnat ja pillu paljaana ikkunaan päin kädet niskalle nostettuna ainakin puoli tuntia. Asumme 6 kerroksessa kadulle päin, joten aina sieltä kadulta joku näkee mikä kohtalo tytölle on tullut.

    Olen myös muutaman kerran baarissa ollessamme vihjaillut piiskasta ja käskenyt näyttämään ventovieraalle piiskanjälkiä reisillä. Paljasta persettä tai rintoja en ole vielä ventovieraille käskenyt vilauttamaan, mutta jos ei käytös parane, niin sekin on edessä.

    Äänestä

Meillä tyttöystävän huono tenttitulos tietää hänelle erittäin epämiellyttävää rangaistusta.
Kesäisin ja lämpimillä ilmoilla tyttöystävä joutuu pukemaan erittäin lyhyen kesämekon ilman alusvaatteita, sen jälkeen rasvaan tyttöystävän anuksen ja upotan sinne anustapin, pillunpuolelle laitetaan lasinen hieman pienempi anustappi ja sen jälkeen lähdemme ostoksille kaupungille, joskus kaupoilla käynti voi vierähtää pitemmäksikin ja välillä kuljetan tyttöystävääni tarkoituksella liukuportaissa ja muissa paikoissa missä ihmisillä on hyvä näköala suoraan lyhyen kesämekon helman alle.
Kylmillä ilmoilla tyttöystäväni joutuu masturboimaan olohuoneen lattialla käyttäen isoa hieromasauvaa, pidän olohuoneen valot päällä ja ikkunaverhot auki, vastapäisestä kerrostalosta ainakin 10 eri huoneesta näkee suoraan olohuoneeseemme. Ainakin yhdessä ikkunassa on aina mies katselemassa.

Äänestä

Kyllä kotikurin kannattajia vielä löytyy. Täälläkin on yksi 26v mies. Naisen pitää totella miestään ja huonosta käytöksestä tulee piiskaa.

Äänestä

Piiska tekee nuorelle tytölle hyvää. Pitkä ja mahdollisimman kivulias piiskaus paljaalle pyllylle, reisille ja rinnoille kasvattaa nuorta tyttöä kummasti. Pimmpi tietenkin piiskataan oikein huolellisesti ja klitorikselle totta kai piiskaa niin että varmasti tuntuu ja kovaa.

Se on poikaystävän velvollisuuskin kasvattaa tyttöä ja vetää ne rajat selvästi. Ja kun rajoja rikotaan niin rangaistus on piiskaus, siitä ei pidä poiketa.

Äänestä

Piiskalla on oma maaginen tehonsa. Kannattaa kokeilla.

Äänestä
  • Teho on! Meillä piiskaa annetaan muovihousuille jos on sattunut vahinko. Ja aika usein se vahinko sitten sattuu... Muovihousut kun samalla hävettää, niin vaikutus on tosi hyvä.

    Äänestä

Tässäpä on taas oiva esimerkki siitä kuinka tasa-arvo on suomessa mennyt liian pitkälle. Naisen pitää hakea tällaista jo ihan netin välityksellä.

Äänestä
  • Ei tällä ole mitään tekemistä suomalaisen tasa-arvon kanssa. Tasa-arvo ei voi mennä liian pitkälle, katsos kun se on siinä keskellä. Muuten se ei tasa-arvoa ole.

    Mitä piiskaamiseen tulee, niin siinä ei ole mitään pahaa, outoa eikä väärää. Jotkut ihmiset vaan pitävät kurituksesta, antavana tai ottavana osapuolena. Itse piiskasin tyttöystäväni (hänen tahdostaan) seksin yhteydessä viimeksi viikonloppuna. Minä saan suurta nautintoa siitä kun otan hänet polvieni päälle makaamaan kuin minkäkin tuhman likan, ja lasken pikkuhuosut nilkkoihin ja piiskaan ihanat pyöreät pakarat ruusunpunaisiksi. Hän nauttii alistumisesta, ja seksi onkin sen jälkeen huikeata molempien mielestä.

    Jotkut vaan tykkää tällaisesta, toiset toisenlaisesta. Mikä ihme tarve ihmisillä on syyllistää ja kategorisoida ihmisiä jonkun normaaliuden mukaan? Kenekään ei tarvitse tehdä sellaista mistä ei itse pidä, eikä kenelläkään ole oikeutta toisten haluja solvata (kunhan tapahtuvat lain puitteissa ja molempien aikuisten suostumuksella).

    Äänestä

jännää, kun ottaisin sinut väkisin kuristuksen jälkeen?

Hö-hö, hö-hö :@

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


opiskelijatyttönen kirjoitti:

Erilaiset isäntä/orja - master/sub jutut on alkanut kiinnostaa.. Mua on alkanut kiihottaa ajatus erityisesti siitä, että mulle pitäis kotona joku kuria vanhan ajan malliin. Esimerkiksi kun tenttiin luku tai esseen kirjottaminen ei etene tarpeeksi nopeasti, niin saisin siitä piiskaa. Mahtaiskohan seuraavat parikymmentä sivua tenttikirjaa sujua ripeämmin jos peppu olis punehtunut ja anaalissa tappi ja lukupaikka olis häpeänurkka.. Ja kai ihan turha kysyä, että oonko mä ainoa, kun ainakin aiheeseen liittyvien sivujen ja novellien perusteella on muitakin kaltaisiani tyttösiä kurituksen tarpeessa olevia =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu