Juu elikkäs aattelin laittaa nokalle pari kappaletta lisäpitkiä. Eli mitenkä sitten ottais niihin virran?
Ottaako vaan virran tavallisten pitkien johdosta? Eikös sen kaiken järjen mukaan pitäs tollakin toimia. Vai tarviiko releyttää koko systeemi?
940 -95 ja lisävalot
volvo940B230FK
4
571
Vastaukset
- frangröbbä
releen kautta parempi,ohjeet kylläkin pitäisi löytyä valopaketista
- 1.9 cdti
Olen samaa mieltä frangröppän kanssa, mutta hanki vielä erillinen katkaisija, jotta voit esim kovalla lumisateella sammuttaa lisäpitkät ja ajaa auton omilla pitkillä kun lisäpitkillä ei kovan sateen takia näe hyvin.
- tupauuno321
Minkälainen asiantuntija luulet olevasi kun neuvot Nissan palstalla vaihtamaan ketjun tilalle hihnan Primeraan!!!!!!
- volvo940B230FK
Valot on nyt asennettu asennussarjan kanssa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1026738
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t324038törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/303465Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3871853- 331428
- 321389
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi491169Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv111016Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11960- 42909