Viimasuoja on vältämätön

Jos nyt kukaan sitikalla uskaltaa talvella ajaa,ranskainen laatu nääs?
6429
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ainakaan vm 2001 alkaen. Erittäin hyödyllinen se sen sijaan on, kuten kaikissa autoissa olisi..

Äänestä

Pärjää sitä ilmankin, mutta on se ehdottomasti tosi hyvä talvivaruste. Sitä parempi ei ole kuin automaattisäleikkö. Aikaisemmilla autoilla virittelin pahvia nokalle, mutta C5:ssa tuli mukana kunnolliset muovisuojat.

Äänestä

kuin viikset mursun päässä mutta eihän mursu mikään järkielukka olekaan.

Äänestä
  • Mursun jolla oli pyöräilyhousut

    Äänestä

olla pakollinen kaikissa nykydieseleissä prkl, sais lämmetä vähän äkkiämmin...

Äänestä

se voi olla vältämätön, mutta ei välttämätön.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Musunviiksi kirjoitti:

Jos nyt kukaan sitikalla uskaltaa talvella ajaa,ranskainen laatu nääs?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu