Hyvää Yötä

Markus setä lähtee nyt paskalle.
4116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sitä on herätty!
Mitä nyt joutilaat kirjoittelee..sitä samaa sontaa.

Äänestä

Tahdoit sanoa olevasi paska!

Äänestä
  • Punikki kun käy paskalla. Siinä irtoaa toisistaan kaksi paskaa.

    Äänestä

  • se yläpää kirjoitti:

    Punikki kun käy paskalla. Siinä irtoaa toisistaan kaksi paskaa.

    Älysi riittää vain paskaasi, mistä olet tehty!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Punikit ! kirjoitti:

Markus setä lähtee nyt paskalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu