Ei ollu tänään oikein hyvää pelivirettä. Ehkä sit ens vuonna. Ai niin meinasi unohtua sanoa et Kanadalaiset makso mulle kyl aika hyvin ku annoin niiden voittaa!
Sorry Suomalaiset!
Mika Noronen
8862
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
ens vuonna ei ole jääkiekon mm-kisoja! vasta vuonna 2006 on seuraavat jääkiekon mm-kisat! ehkä sitte suomi voittaa MESTARUUDEN!!!
Olen tässä niin häviön huumassa, että unohin ihan koko jutun. No tokihan voin samanlaisen mokan järjestää sitten myös World Cupissa, eiks niin hih hih!!!
mitkäs ne sitten on Itävallan Wienissä ja Innsbruckissa 30.4-15.5 2005??? =)
Ja siellähän Suomi ottaa sitten sen mestaruuden, ehkä!?
Parhaas teit,mika..olit suomen sankari..Voisitko kirjottaa mun sähköpostii..oot nii söpö..
kyl mä tiesin et ne kanadalaiset sulle makso!!!:)
sä olit ihan paras siellä maalilla! kannustin sua koko ajan! kaikki naiset varmaan juoksee sun perässäs kun oot ni komee..onx sul muute jotai virallisii kotisivui? oo kiltti ja vastaa mulle!
älä välitä paskasta palautteesta, sä annoit kaikkes ja olit ihan paras! meinasin muuten tipahtaa tuolilta, kun näin sut ekan kerran...tämä siksi, että sulla on kauneimmat silmät ja seksikkäin katse minkä olen ikinä nähnyt! tyttöystävääsi kyllä käy kateeksi..se saa varmaan muuten olla jatkuvasti hätyyttelemäs naisia pois sun niskasta..sun kaula on niin aistikkaan näkönen ja olet kokonaisuudessaan niin suloisen, persoonallisen ja vastustamattomannäkönen, että mun oli vaikea olla haukkomatta henkeä kun näin sut ruudussa:)
En voinut uskoa, että lahjomiset toimii jopa urheilussa!! Olin aina luullut, että lahjominen yleensä vain toimii politiikassa, mutta näköjään se toimiiki alalla kuin alalla. En osaa tätä ilmaista suomeksi, joten jatkan englanniksi.
I'm just totally digusted. How the hell could you do that?! I mean where the hell is your respect to your homeland? NO WHERE?! Looks like money always talks no matter what. I just wonder where's the good old "one for all and all for one" mentality. Boy oh boy is this world going to be really screwed up for the future generations. I really feel sorry for them.....
Sori jos monikaan ei tajunnut tuota englannin kieleistä tekstiä, mutta joskus sitä vain osaa ilmaista mielipidettään paremmin englanniksi. Ilmeisesti sen sun värkkäys olis pitäny ilmaista jonkun lahjonneen sinua.
p.s. kyllä mä silti nostan sulle hattua. sä pelasit muutenkin ihan hienosti