Nimeni on Hölmöström ja olen uusi saitilla.Opitte tuntemaan minut vielä terävistä mielipiteistä ja viiltävästä älykkyydestä.Asun Lappeenrannassa ja elen tietysti keskustalainen ja vahva sellainen.ammatilatni olen bionomi.
En halua,että minun keskustaa panetellaan,vaan kohdellaan asiallisesti.Jatkossa toivon vain asiallista keskustelua tai tulen vetämään teitä turpaan,asuitte ,sitten,missä tahansa,niin löydän teidät.Peli on nyt avattu uudenlaiselle keskustelukultuurille,joten olkaa hyvä.
En halua,että minun keskustaa panetellaan,vaan kohdellaan asiallisesti.Jatkossa toivon vain asiallista keskustelua tai tulen vetämään teitä turpaan,asuitte ,sitten,missä tahansa,niin löydän teidät.Peli on nyt avattu uudenlaiselle keskustelukultuurille,joten olkaa hyvä.
Vastaukset 10
Vanhimmat
tänne ei saa kirjoitelle hetero keput vaan homokeput joilla on homokoira ja pahasti ruostunut homoauto
Jatkaaka vain, eihän tätä saittia seuraa kuin kaltaisenne Urpi Kanasen kannattajat. heh heh
Oko demu typeryyden huipentuma? heh heh
oletko koskaan ollut pukimiehen apulaisena
Typeryyttä ja rivoutta täällä on tarpeeksi. Onko Suomessa vielä paremmin kuin Venäjällä rajan pinnassa kun asut?
ainakin holmstrommiltä ja se on hyvä asia meille keskustalaisille
Me tulemme nostamaan keskustalaisen poliitiikan moraalin pilviin.Muistakaa pysyä asialinjalla tai tulee hudaan.
Mitä mieltä olet eläkejohtajien liksoista? Koskee muuten palkansaajia ja työnantajia yhtä lailla kuin eläkeläisiä!!!!!!!!!! Huomaatko meitä kusetetaan!!!!!!!!
Etunimeni on Martti.Eläkejohtajien liksoja täytyy korottaa,varsinkin Kevan keskustan mandaatilla istuvien,muista ei niin väliä.Ex Kevan johtaja Kauppiselle myös aiheettomasta irtisanomisesta kertakorvauksena 600 000,- käteen,mikä on mielestäni kohtuus ja yksinoikeus pekkarisen taulumyyntiin ja tuotoista saatuun provikaan.
seksuaalisia halujasi puisen anustapin kanssa
Onko näin, että eläkemaksutulo=kuin johtajien palkat. Eläkeläiset käpyjä keräämään.
Siis tarkoitan kaikki eläkemaksut kokonaissumma maksetaan eläkejohtajille. Siis heillä on nenäpäivä aina.