Hei Suomeen

'Kiitoksia' vain kaikille suomalaisille selkään puukottajille. Te ette ansaitse Suomea.

Oikeat kiitokset kaikille kannustavista kommenteista.

t. Norosen puolesta
3284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Osta Skoda, äläkä tule takaisin ikinä.

Äänestä

KYllä Noronen onnistui tänään loistavasti. Suomi olisi hävinnyt Kanadalle ainakin 7-4, jos olisimme pelanneet ilman maalivahtia ja sehän tarkoittaa sitä, ettemme olisi päässeet jatkoerään.

Äänestä
  • Sulle on nuita älyn lahjoja suotu. klap klap.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Noronen kirjoitti:

'Kiitoksia' vain kaikille suomalaisille selkään puukottajille. Te ette ansaitse Suomea.

Oikeat kiitokset kaikille kannustavista kommenteista.

t. Norosen puolesta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu