Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

NFL klo 20

Kyösti scouttaili ajan kulukseen jenkkifutista, josta löytyikin mukavasti ennakkoja. Klo 20 peleihin hän heittää tuollaisen uhkapelirivin:

87 Detroit - NY Jets 1 _ _ 2,50 - -
90 Baltimore - Miami _ _ 2 - - 2,80
91 Buffalo - Chicago 1 _ _ 2,40 - -
1109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

rahoja takaisin! Väärä tapa pelata hei! Kyösti ihmetteli miten voitto ja tappioputket ei noudata minkäänlaista järjestystä, tosin Kyösti ei tiedä mitään voittoputkista, Kyöstin ennätyshän on vain yksi voitto ja sen jälkeen aina koittanut vähintään 100 vedon tappioputket.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


S-Kyösti kirjoitti:

Kyösti scouttaili ajan kulukseen jenkkifutista, josta löytyikin mukavasti ennakkoja. Klo 20 peleihin hän heittää tuollaisen uhkapelirivin:

87 Detroit - NY Jets 1 _ _ 2,50 - -
90 Baltimore - Miami _ _ 2 - - 2,80
91 Buffalo - Chicago 1 _ _ 2,40 - -

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu