keskustan paskaiseen hautaan paskalain myötä, kyllä nyt jo viimeistään pitäisi Lehtomäenkin ymmärtää että takaisinmaksun aika on jo ohi.
Lehtomäki vie
Ex kepulainen
8140
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Myöskin demarina olen sitä mieltä, että monta säätiötutkintaa meillä on edessä.
Surullista kuinka yksi nainen voi romauttaa koko puolueen.
on sitä kun eduskunnassa majaillaan vain oman egon vuoksi, kansa on siinä pelissä pelkkä kiusa.
Lehtomäki on joko yksinkertainen tai sitten vallanhimossaan niin ylimieliseksi marinoitunut että suhteellisuudentaju heittää.
Aika uskomatonta miten Kepu on Lehtomäen myötä kussut pahan kerran omien kannattajiensa jaloille, kyllä kansa muistaa ja Persut kiittää.
olisi vallanhimoa olisi jätevesiasetius nakattu roskakoriin. Mutta kun haluaa knataa vastuuta meistä kansalaisiat niin ei siinä vallanhimolla ole mitään tekemist'ä.
Tuo jätevsiasetuksen voimassa pitäminen sai minut vakuuttumaan että äänestän seuraavissa vaaleissa Keskustaa.
Sitä ollaan pakosta Lehtomäen lijoilla kun paskapöntöt tulikin jo hankittua !
Tämänpäiväisen MTV3:n puoluegallupin mukaan Kepun kannatus on 17.9 %. Vielä ehtii tuosta alentua mukavasti vaaleihin mennessä, kun kyrsiintyneitä kepulaisia löytyy lisää. heitänpä peliin, että Kepun vaalitulos on 16.5 %, joka tekee noin 33-35 paikkaa Eduskuntaan. Että tervemenoa vaan monet kepulaiset Suoraan landelle. Ja tervetuloa uusi, selvästi pienempi Kepun eduskuntaryhmä.
Pakatkaa ne jätekaivot Paulan mukaan ja pankaa pihalle koko eukko. Saattaa olla aika hankala case ennen vaaleja. Vaarantaa koko Kepuliikkeen vaalituloksen. Tosin, vielä siinä on tilaa menna alaspäin, tuonne 10 prosentin pintaan, esimerkiksi.
Muistetaan vaaleissa keskustalaisen ympäristöministerin temppuilu. Joutuvat pihalle koko keskustan porukka kun käytetään meillä jokaisella olevaa yhtä ääntä oikein. äänestämistä ei ole keskusta ja leHtomÄKi vielä pystynyt kansalaisilta kieltämään.