Enää 19 päivää

pakkoruotsiteemailtaan, aiheuttaa varmaan samanluokan mediahässäkän kuin edellinen teemailta elikkä homoilta. Saas nähdä yritetäköön pakkoruotsiteemailta estää!
190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Wallin, Thors, Lipponen, Arhinmäki, Sasi, Stubb, Katainen, Urpilainen jne. eivät taatusti uskalla tulla reiluuun väittelyyn puolustamaan kantaansa!

Vaalit ovat tulossa ja turpiin ei haluta ottaa, joten ampuvat vain turvallisesti pusikosta. Lipposella ei ole vaaleja, mutta hän on aina halunut vain sanella, ei keskustella mistään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


dgurtugrsouhbftru kirjoitti:

pakkoruotsiteemailtaan, aiheuttaa varmaan samanluokan mediahässäkän kuin edellinen teemailta elikkä homoilta. Saas nähdä yritetäköön pakkoruotsiteemailta estää!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu