Olin kuninkaan leikkikaveri

väittää ruotsalainen laulaja Camilla Henemark! A playmate of Carl Gustav.
4119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

on nigerialainen ja äiti ruotsalainen, että sillä tavalla!

Äänestä
  • "INTEEEEEEEE ei eoooo äiti ruotsalainen nei. suomalainne on" sitten äiti tulee ja sanoo olevansa 100% riikki.

    Ellin jo nai Tigeriä aivoimesti joten miksi ei muut svekkulit.

    Äänestä

Siitä on jo kauan.

Äänestä

Pitähän se arvata että kunkku tykkää tummasta lihasta kuten useat ruotsalaiset naiset.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


8586iutyiuy9769 kirjoitti:

väittää ruotsalainen laulaja Camilla Henemark! A playmate of Carl Gustav.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu