Täällä on kaikki

.
5179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

en mä ainakaan vielä. en ole vielä mitään juonut.

Äänestä

Mittää en oo ottanu. Nyt kyllä voisi vaikka avata lonkeron taikka ottaa viinilasilisen ehkä pari.

Äänestä

on hiljaista, kuin huopatossutehtaassa..

Äänestä

kaikki kännissä. Opettele kirjoittamaan oikein.

Äänestä
  • ole kukaan muu kännissä kun minä, enkä minäkään etes vielä :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kännissä :o kirjoitti:

.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu