kylmäkännistys vika 190 bensa

mulla on 190 mersu-86vuosimallia kaasari mallin bensa 2.0 kylmäkännistys ongelma missä hän ois vika ku kylmänä sammuu monta kertaa ennenkuin saan sen pysymään kännissä.kesällä toimii todella hyvin mut heti ku ilmat kylmenee niin kylmäkännistys ongelma tulee.oisko kellään tietoa ???????
1315
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itselläni w124-86 ja samanlainen vika..käänsin sitä jousi spiraalia ryyppykypin sisällä pihdeillä aukipäin ninn johan alko pelaan ja samalla toisesta ruuvista sitä nopeanjoutokäynnin ruuvia sisäänpäin niin ottaa kierroksia...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_9325357 kirjoitti:

mulla on 190 mersu-86vuosimallia kaasari mallin bensa 2.0 kylmäkännistys ongelma missä hän ois vika ku kylmänä sammuu monta kertaa ennenkuin saan sen pysymään kännissä.kesällä toimii todella hyvin mut heti ku ilmat kylmenee niin kylmäkännistys ongelma tulee.oisko kellään tietoa ???????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu