GayNet-virus

tartuu sateenkaarikoneisiin ja tutkii kakanhajun chat liikenteestä?

ja kohta sitten lerpahtaa?
171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Että kone nostaa virkistystaajuden ja näyttää nisen vitun kuvia aina väliin, niin että sitä ei silmä huomaa mutta alitajunta!
Näin alkaa homo vituttaan!?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kikkelit lakoon kirjoitti:

tartuu sateenkaarikoneisiin ja tutkii kakanhajun chat liikenteestä?

ja kohta sitten lerpahtaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu