Sain paljon ystävällisiä yhteydenottoja. Kiitoksia vaan kaikille! Asiallinen keskustelu on aina mukavaa. Erityiskiitokset Pasille ja Hebulle! Tänään taas pesin ja vahasin kurakelien jäljiltä auton. Nyt kiiltää ja säihkyy.
Joku Einari täällä ehti kuumetakin, kun citykkaa kehuttiin mutta... mutta Eikka - tää on Citroen-palsta! Täällä saa ja pitääkin kehua juuri tätä merkkiä.
Neitocitykka ♥
Joku Einari täällä ehti kuumetakin, kun citykkaa kehuttiin mutta... mutta Eikka - tää on Citroen-palsta! Täällä saa ja pitääkin kehua juuri tätä merkkiä.
Neitocitykka ♥
Vastaukset 7
Vanhimmat
sä oot niin söpö :)
miesmäinen nainen.
No tottakai kuumenen kun muistat minua nimipäivänäni. Oli meillä kivaa kun viimeksi tapasimme olimme kiinni toistemme vaihdekepeissä, sinun vaihdekeppisi sellainen pieni nysä ja oikein pallonupilla. Olet niin naismainen mies. Ihanaa.
tulikos se poikanen neitocitykan nimimerkirkillä tänne, voi hellantuuteli tentään, ota se tutti pois suusta ei se sovi noin isolle pojalle. Voi hellanlettas tentään.
eli suvaitkaamme myös transuja.
Turun tuomiokirkosta eronneisiin naakkoihin kun et sekaannu puluihin.
Samara-mies, joka ei erityisemmin tykkää city-itikoista (vrt citykani).