Pajatso palaa

pajatso palaa

Minun poikaystäväni kanssa eilen käytiin yhdessä paskalla ja paska oli paksua ja sitä tuli paljon. Koko vessa haisi paskalle ja paskaa oli vessanpöntössä. Nukuttiin huonosti, sillä olti tullut tieto, että homot ja kannabiksen vetäjät tyhmenevät. Ovat kohta maahanmuuttajien tasolla. Onhan ihan selvää kun katsoo afrikkaa ja noita maita, niin kehitysmaat ovat kannabiksesta alhaalla taloudessa. No onhan tämä selvää. Menemme taas paskalle, poikaystävälläni on taas paskahätä. Saadaan uni paremmin kun paskannetaan yhdessä illalla ja yöllä. Paska on hauskaa. Aloin tykkäämään paskasta ja hammasraudoista, kun paskassa oli kannabista ja rakastuin myös ihanaan poikaystävääni silloin. Ollaan mitattu paskaamme ja laskemme aina yhteen kuinka paljon paskaa paskannamme ja kilpailemme siitä kuka paskantaa pidemmälti. Paska on meille rakkautta kuten homoilukin.

Kannabis on kuitenkin luonnollista kuten paska ja kusikin ja luonnontuote on terveellistä. Minun hammasraudat on hukassa jouduin etsimään niitä paskan alta. Nyt taas menen nukkumaan. ja homoilemaan.

1

328

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • viljamin veli

      hieno tarina hermanni

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      87
      3492
    2. Hei! Halusin vain kertoa.

      En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso
      Tunteet
      4
      1614
    3. Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?

      Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani
      Rakkaus ja rakastaminen
      5
      1402
    4. Teboili alasajo on alkanut

      Niinhän siinä kävi että teebboili loppuu...
      Suomussalmi
      26
      1246
    5. Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen

      Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es
      Maailman menoa
      47
      876
    6. Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän

      Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 🫩
      Ikävä
      70
      852
    7. Oot kyl rakas

      Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t
      Ikävä
      35
      832
    8. Miten voitkin olla aina niin fiksu

      ...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä
      Ikävä
      47
      800
    9. Mistä tietää, onko hän se oikea?

      Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha
      Ikävä
      60
      764
    10. Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."

      Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve
      Suomalaiset julkkikset
      4
      747
    Aihe