Noronen alas!

Vittu se Noronen oli paska, kun tiputti Suomen mitaleista! En tajua kuin niin huono maalivahti suomelle otettiinkin! Pakit pelas tosi hyvin!
Oon täysin samaa mieltä K & A:n kans! Pitäkää kantanne!
7354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Oikein! Noronen vittuun ja sassiin!!!!!!

Äänestä
  • sun vittua...?

    Äänestä

  • Noronen kirjoitti:

    sun vittua...?

    tää oli norosen ensimmäinen mm-peli!!! hyvä et pelas noinkin hyvi!!! ajatelkaa miltä siitä tuntuu, älkääkä haukkuko!!!! kuvitelkaa jos teil tultas sanoo noin, ni nykki heilahtas!!!!!!

    Äänestä

ei se saatana yksin norosen vika ollu!kanada paino kokoajan päälle!suomi ei ollu vedossa!ja kokopeli oli tuomarin vittuilua suomelle!suomen maalia ei hyväksytty,vaikka ei mitään syytä ollu.jumalauta,lopettakaa se norosen haukkuminen!jätkä pelas hyvin,vaikkei niin hyvin kanada-ottelussa!ja kun kanada teki ylivoimamaalin,oli jäällä kaks kiekkoo,eikä maalia ois pitäny hyväksyä!siinä sitten itketään.se mikään norosen vika ollu.haistakaa paska!

Äänestä
  • OON TÄYSIN SAMAA MIELTÄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NORONEN KUNNIAAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I LOVE HIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Äänestä

  • Norosfani! kirjoitti:

    OON TÄYSIN SAMAA MIELTÄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NORONEN KUNNIAAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I LOVE HIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    koko noronen,noronen on LUUSERI,IMURI,SEULA,TUMPELO.

    Äänestä

Mä en tajua, kuinka jotkut voi vielä pitää Norosesta sen jälkeen, kun se pilas Jellonien mahkut MM-kultaan! Jätkä on täys luuseri!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ari kirjoitti:

Vittu se Noronen oli paska, kun tiputti Suomen mitaleista! En tajua kuin niin huono maalivahti suomelle otettiinkin! Pakit pelas tosi hyvin!
Oon täysin samaa mieltä K & A:n kans! Pitäkää kantanne!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu