tietääkö joku...

..et onko tääl netissä semmoset sivua jossa voi keskustella myös muiden maiden lätkäfanien kanssa?
Sanokaa jos tiedätte..kiitos!...
3181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eikö Suomea muka ole vielä nolattu tarpeeksi, ilman kansainvälisillä lätkäfoorumeilla möykkääviä tyhmiä, sivistymättömiä ja huonotapaisia suomalaisjunttejakin?

Ilmeisesti ei.

"i äm from vinland and sviiden pois are keis huu sak iits oters äss. vii are pest!!! sauna ruulz perkele"

Äänestä
  • No ilmeisesti on jos sä oot nois ollu keskustelemassa..;)Eli jos joku tietää jonkun kansainvälisen keskustelumestan ni ilmoittaitko?

    Äänestä

  • En tiedä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Petra kirjoitti:

..et onko tääl netissä semmoset sivua jossa voi keskustella myös muiden maiden lätkäfanien kanssa?
Sanokaa jos tiedätte..kiitos!...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu