Voi hitto että nuo vanhat 35 -40 vuotiaat ísot ja isotakapuoliset naiset ovat epäsiistejä. Kun he tulevat työpaikalle tupakoivat ja puhuvat rivoja, firman juhlissa nuolevat miehet ja naiset.
Sitten kún menee niiden jälkeen vessaan esim. vaikka työpaikalla niin voi kauhee mikä mädäntyneen valaan haju siellä vessassa on..@@@@@@@@@
Eikö sitä voisi pestä itseään ja vaihtaa alushousujaan kun lähtee ihmisten ilmoille ja töihin???????
Tupakanhaju mädäntynyt valaanhaju ja rivot jutut didloista joita käyttää kun poikakaverilla on NIIIN PIENI se.
Voisi sanoa suoraan jos ei olisi sellasessa asemassa että voin lentää ulos firmasta; D
Sitten kún menee niiden jälkeen vessaan esim. vaikka työpaikalla niin voi kauhee mikä mädäntyneen valaan haju siellä vessassa on..@@@@@@@@@
Eikö sitä voisi pestä itseään ja vaihtaa alushousujaan kun lähtee ihmisten ilmoille ja töihin???????
Tupakanhaju mädäntynyt valaanhaju ja rivot jutut didloista joita käyttää kun poikakaverilla on NIIIN PIENI se.
Voisi sanoa suoraan jos ei olisi sellasessa asemassa että voin lentää ulos firmasta; D
Vastaukset 12
Vanhimmat
On didlo?
AAAAAAAAA:lta!!!!!!!!
semmosissa töissä, ihan oksettaaa... Tässä viimeksi kävin kahvilla eräässä paikassa ja tarjoilija haisi niin paskalle ja hielle, että kahvi jäi juomatta. Tosi on, ei ole pelkästään hikisiä jätkiä on myös paskasia akkoja. "Tilanteen" ollessa päällä housussa lopahtaa kun muuten ihan hyvännäköinen typy haisee just.kuten sanoit mädäntyneelle sillille.
onko vesjohtoputket jiässä vae veslaskut maksamat?
eekö työpaekallakkaa oo alapesumahollisuutta?
entäs jos se on jokkii taati ja se sen takia haesoo ja lemuvvaaa
oon kyllä haestanu tuota lemua laehoennii vessakäännin jäläkee.
epäsiisti on epäsiisti
hompsut välitä siisteydestä. Humalapäissään tyrkyttäävät kampettaan, hyi oksettaa kun ajattelen...
Sielläkö sinä kahvilassa vahtoot temmi pystyssä "tilannetta"?? Voe ristus näitä savolaisia peräkammarinpoekia..
KYLLÄ 30 VUOTTA JA SIITÄ YLÖSPÄIN PITÄISI OLLA JO VAKIINTUNUT JA VIETTÄÄ SEESTEISTÄ PERHE-ELÄMÄÄ JA NELIKYMPPISENÄ SITTEN NEULOO NIILLE LASTEN LAPSILLE JO SUKKIA.
EI VOI KUN SÄÄLIÄ TOMMOSIA IDIOOTTEJA JOTKA LEIKKIVÄT JOTAIN PARIKYMPPISTÄ FRIIDUA JA PUHUVAT POIKAKAVERISTA.
YLIJÄÄMIÄ KALJALLA TÄYTETTYJÄ TANKKEJA!
SITTEN TAITAVAT VIELÄ OLLA GYNEGOLOGI KAMMOSIAKIN, MUTTA PITÄISI SITÄ MUITAKIN AJATELLA. PESEYTYÄ, ENNEN TOSIAAN IHMISTEN ILMOILLE MENOA!
Heiheihei... Ihminen on sellainen minkälainen se haluaa olla. Saatan kuule tuntea ton tyypin josta puhut, tai sitten on samanlainen toinen ihminen.
Ja kaikki ihmiset ei halua olla varattuja tai sellaista elämää niinkuin muilla, jotkut vaan haluaa viettää railakasta elämää kokoajan,
Älkää hemmetti vieköön välittäkö vai oletteko niin kateellisia kun muilla on kivempaa ja hauskempaa elämää kuin itsellänne??
Eikös se mene niin kun itellä menee liian hyvin, silloin PITÄÄ puuttua muiden elämään.
P-askat noista. PYH.
Oma mottoni on; Elän niin ettei tarvitse vanhainkodissa valehdella.
Joku tankki luulee olevansa A-luokan makkara.
kinkku makkara ja tonnikeiju kebebia
No, ei ne saman ikäluokan ukot kyllä taida sen parempia olla... Ja niitten rumien ukkojen kanssahan ne samanikäiset rumat akot ovat, joten mitäpäs se meille nuoremmille ja kauniimmille kuuluu. Olokoon hyö vaan rumia keskennään.
mutta luonteelleen sekä tavoilleen voi jos tahtoo!
Rumakin ihminen on kaunis, jos on siisti ja ei elä ihan moraalitonta elämää.
Vanhaksi tulemme kaikki ja yli kolmekymppiset ovat jo vanhoja aikuisia, pitäisi olla kaikii asiat jo opittu siisteydestä ja miten elämässä aikuistenmaailmassa käyttäydytään ja että mitä vastuita on olemassa.