Ville Pusa

Ei ole ollut koskaan yhtä rakastunut ja haluaa ensimmäistä kertaa naimisiin.
Miehillä on outo tapa mitätöidä edellinen suhde. Villen edellinen ei ole enää lukemassa, mutta Sarasvuon entisestä perheestä tuntuu varmasti pahalta lukea, että iskällä on nyt rakkaampaa kuin koskaan ennen.
3350
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nuoleskelevat uusia muijiaan julkisesti.

Äänestä

Mutta pahinta Ville tapauksessa on, että hänen entinen kuoli pari vuotta sitten ja on hänen lapsensa äiti. Kamala miten voi sanoa noin.

Äänestä
  • uuden puolison mieliksi usein,muuten en ymmärrä tuollaista vertailua.Eipä silti,itsekkin saan kuulla miten ihana on nykyinen puoliso ex:ni,jopa sukujulhissa ja minä mukana silloin.
    Mutta,minä vanhana ajattelen ja kaiken kokeneena,nii,kuinka kauan on ihana?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitätöintiä kirjoitti:

Ei ole ollut koskaan yhtä rakastunut ja haluaa ensimmäistä kertaa naimisiin.
Miehillä on outo tapa mitätöidä edellinen suhde. Villen edellinen ei ole enää lukemassa, mutta Sarasvuon entisestä perheestä tuntuu varmasti pahalta lukea, että iskällä on nyt rakkaampaa kuin koskaan ennen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu