Kuka on Nakkilan hemaisevin nainen?
Kuka on Nakkilan hemaisevin nainen?
Mikko K.
2810132
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 35 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 35 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
kesällä
vaikka yrittäsit
muuttanut pois ajat sitten .................
Ei Nakkilas ole hemaisevia tai edes kauniita naisia kuin kourallinen juuri ja juuri ehkäpä.
Eiköhän tämä keskustelu jo riittäne?? Menee aina tähän samaan. Nakkilalaiset naiset ovat rumia ja tietenkin ihan tyhmiä. On se kumma, kun täällä Nakkilassa on joku ihmeen "rumasuoni", että kaikki rumat ja tyhmät ovat täällä ja varsinkin naiset. Miehet ovat tietenkin komeita, urheilullisia ja erittäin fiksuja.
Ai menee vai....ei ne miehetkään oo niin komeita täällä Nakkilassa...vai että urheilullisia ja komeita ..ja vielä fiksujakin ....sanon sulle suoraan että haista kukkanen .....vai että naiset on tyhmiä ja rumiakin ..oletko ikinä kuullut että miehillä on putki ajattelu ja naisilla verkko ajattelu ....niin naiset on viisampia kun miehet ...siitä asiasta ei kannata kiistellä ...ja tota menoo et ikinä saa naista jos sulla on tällänen asenne. ..ja toivottavasti et saakkaan .
oisko se joku kaupan kassa, mitä luulet ?
Ilmoita heti, jos kerta asiat ovat noin.
Eiks toi oo makuasia. Mikä kenenkin mielestä on "hemaiseva".
Mitä se hemainen oikein tarkoittaa?
Voix mies olla hemaiseva. Täh?
Ei täällä sellaisia olekkaan...
Tosinainen juo korinkaljaa ja polttaa 2askii röökii ehtoossa
Onko toi tosi nainen kun juo korin kaljaa ja pari askii röökii ... ei toi oo mahdottomuus ...kesä päivänä voi kyl tosiaan men kori kaljaa ja pari askii röökii niin mikäs siinä....!! oletkos tavannut tälläsen naisen ... on tääl nakkilas ainakin yks kaunis nainen jos naisena saan kehua itseäni luonollinen ja kaunis.
Otappa yhteyttä......... Kiitos
saatana mitä tekstii..nakkilalaiset miehet ei ymmärrä kauniin päälle mitään!!
Millain nakkilalainen lantasaapas voi kuvitella saavansa kauniin naisen? Jos kaverilla on risuparta, paskaset silmälasit, tukka päin persettä, haisee paskalle, pituutta 150, painoa saman verran, tai sitten vaan 50, hankkijalippis päässä ja haisaappaat jalassa, ja tokmannilta ostetut farkut jalassa ja iänkaikkisen vanha pilottitakki päällä. Niin, että mihin nakkilassa tarvitaan hemasevia naisia?
Ton yhe muija on kyl varmaa aika hirvee todellisuusdessa:D
Eiks kaikki antavaiset o hemasevia, ulkonäöstä viis. AB.
Voi vi**u teidän kirjotuksia,saa nauraa ja olla tyytyväinen omaan naamavärkkiin kun sillä saanu pidettyä äijän kohta 10vuotta (ja muillakin avuilla tietty) ;) Ja paljas jalkainen Nakkilalainen olen
Onnea!
Nyt taas Nakkilan naisten kelpaa, kun marjastusaika alkoi.
Pyöräretkille mars metsänsiimekseen iloittelemaan. Kotona voi valitella, kun marjasato on niin huono, ettei niitä mustikoita kertynytkään...hyi helvetti...vanhat varatut ämmät.
Ei ole porttia, samasta ovesta kuljetaan ku muutkin...
minä
Mutta kuka on Nakkilan kuraperse?
minä olen olen 187cm pitkä käytän mustia cgrokseja ajan tojoo ja vientii o koska olen tumma nyt.olen röllin sukukukulaine.miauuuhhh
morsio?
Kaikki parhaat taitaa olla varattuja jo, jos täällä sellaisia on. Nämä jämäpalat ei sitten taida kelvata edes yhdenyön juttuun.
Onko täällä hemaisevia naisia vielä?
Minäminäminä💃🏻