Kari Hokkanen käyttää kirkkoa hyväkseen!

Aika härskiä jopa kepulaiselta, suorastaan ala-arvoista, mutta kepussahan ei ole mitään pyhää.

http://www.ilkka.fi/Article.jsp?article=547391
2115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

valtaa, jopa niin, että kuntien työpaikat jaetaan heidän tahtonsa mukaan ja sama koskee kaavoitusta. Ei ihme, että keskusta taistelee kuntien yhdistämistä vastaan.

Äänestä

Eikö toi Pentti Kangasluoma ole Demari. Eihän Demarit kuulu kirkkoon?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kepulainen lesta kirjoitti:

Aika härskiä jopa kepulaiselta, suorastaan ala-arvoista, mutta kepussahan ei ole mitään pyhää.

http://www.ilkka.fi/Article.jsp?article=547391

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu