on kuulemma pettänyt Jousimies-vaimoaan Silviaa höh.
Sitten Pasi nielikäisen vaimo löysi uuden rakkauden ehkä jopa petti miestään mutta kuitenkin löysi uuden ihastuksen kohteen ja Pasin ex-vaimo on Härkä horoskoopiltaan.
Jari Kurrin tapaukseen en ota kommenttia, tuskin on pettänyt vaimoaan.
Kalle Palanderilla on Norjassa lapsi jollekin naiselle, mut se oli joskus kauan sitten tapahtunut yhden yön juttu kuulemma eikä tietääkseni ollut pettäminen kyseessä.
Mun naapurin miehestä ilkeitä juoruja että ois pettänyt vaimoaan ja on Härkä merkiltään, inhottava mies sanon minä tosi negatiivinen ja ilkeäluonteinen.
Mun isän äiti oli Härkä-merkiltään ja isän siskot on puhuneet ilkeitä juoruja omasta äidistään että hän olisi tehnyt nuorimman lapsen toiselle miehelle.
Mutta siihen me emme usko millään.
Tällaisia tapauksia Häristä...osa on totta kuten tuo Kaarle Kustaan tapaus sanoisin ja Nielikäisen heila löysi uuden miehen huhhuh.
Mut ei saa yleistää, mut tällaisia havaintoja vain Häristä.
Itsekin olen Härkä ja saa pettyneenä kuulla tällaisia asioita.
Emmekö ota opiksi??
Sit sain kuulla kerran tai siis näin viestin näillä foorumilla että 4 Härkämiestä oli yrittänyt päivädeitille yhden naisen kanssa ja he olivat naimisissa olevia.
Mut kuten sanoin aiemmin, ei saa yleistää koska maailmassa on paljon Härkä-miehiä ja joukkoon mahtuu varmasti rehellisiä sellaisia.
Ajatuksia muilta Härkä-ihmisiltä? mitä mieltä olette kommentistani esim?
Kaarle Kustaa on Härkä ja
juha822222
2
570
Vastaukset 2
- 19
Luultavasti, jos olisin Kaarle Kustaa en kestäisi Jousimies-naista pitkään. Kun en kestä heitä muutenkaan. Ei kokemusta Härkä-miehestä, paitsi ehkä Kuu Härässä.
- juha82222
näillä sivuilla haukkuen heitä vaikka miksi.
Pettureita, epärehellisiä elämän eri sektoreilla, huijaavat rahallisesti ja pettävät parisuhteessa.
Ovat itsekkäitä ja laiskoja.
Tuollaisia kommentteja tullut enimmälti.
Itse en ole oikeastaan mikään noista.
Ehkä omalla tapaa vähän itsekäs koska viihdyn omissa oloissani, jos sitä edes itsekkyydeksi/itsekeskeisyydeksi voi kutsua.
Ja osittain olen laiska joo.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2522162
Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2651283- 211251
- 41816
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i127752Martina ja Muhis
Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤237719Rasismi ahdistaa.
Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa234693- 54530
Olenkohan tunteideni kanssa yksin?
Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell46481- 38468