EE: Hillamour

Noora.

Hillamour


Tervetuloa luksustallien eliittiin, Hillamouriin. Vaikka kyseessä on ratsastuskoulu, en sanoisi sen olevan mikään aivan tavallinen ”perusputtetalli”.

Hoitajatoiminta on asia, johon panostamme eniten. Korostamme yhteisöllisyyttä mm. yhteisen hoitokirjan avulla. Parhaat hoitajat oppivat ja selviytyvät haasteistamme. Kunnianhimoa herättelemme mm. kuukauden hoitaja -tittelin avustuksella, seuralla, tallikaupan antimilla ja erilaisilla merkkisuorituksilla. Pidämme myös tunteja ja valmennuksia, ja tietenkin myös paljon kilpailuita. Värväyksestäkin saat lisää tallirahaa ja muita hyödykkeitä. Jos taas olet oikein ahkera ja teet jotain merkittävää, voit saada erikoispalkinnon! Hoitajille on oma hoitajien huone, jonne pitää kirjautua ja jota muut eivät näe. Hoitajat pääsevät mukanani hakemaan uusia hevosia talliimme. Mm. Lon Von Don on vasta matkalla talliimme ja ilmestyy sinne piakkoin, mikäli saamme aktiivista talliporukkaa ympärille. Olen panostanut talliin paljon ja se näkyy mm. itsetehdyissä teksteissä ja omissa kuvissa (lukuunottamatta varusteiden kuvia).

Tallimme erikoisuus on ehdottomasti todella hieno, laadukas ja kaikinpuolin toimiva varustekauppa, joka laajentuu laajentumistaan. Sinä voit päättää, mitä tuotteita tulevaisuudessa tullaan näkemään kaupassamme. Se on avoinna ainoastaan Hillamourin hoitajille. Tilaaminen on helppoa, sillä se toimii lomakkeen avulla.

Liity siis äkkiä hoitajaksi! Vieraskirjassa kysäisemällä voit liittyä vaikka heti. Tallikaupassa on tuotteitakin alennuksessa. Missään muualla ei ole tällaisia etuisuuksia, hyvin suunniteltua kauppaa ja tietenkin... upeita hevosia.

Hevosemme ovat erittäin hyviä ja laadukkaita. Tuon neljännen hevosen sivut eivät ole vielä täysin valmiit, mutta muiden ovat. Azerbaijanin tilanne on jännittävä; saako hoitaja treenattua siitä kilpahevosen täyteen kuntoon ja tuomaan sen kyvyt esiin? Vai onko hevosen kohtalo muuttaa takaisin Puolaan? Erikoisen värinen hevonen, jonka ulkonäön ei pidä antaa hämätä!

Wegwerfend on puolestaan diiva vailla vertaa. Vaaleanpunainen väri todella pukee tätä hevosta. Luonteeltaan se ei ole todellakaan helppo, mutta varmasti ajan kanssa hyvin opettavainen hevonen. Haluatko sen oppilaaksi? Haluatko ensin alkukankeuden jälkeen liitää ruusuke ruusukkeelta voitoon? Nautitko haasteista?

Ü omaa ensinnäkin hienon nimen ja loistavan kapasiteetin. Vauhtia ja vaarallisia tilanteita haluavalle... Hevonen suuren maailman tyylillä. Se osaa, jos ratsastaja osaa. On viekkautta ja näpäyttämisen taitoa, tilannetajua. Onko sinulla? Oletko humoristinen? Kaipaatko rohkaisevan hevosen?

Tervetuloa tutustumaan – kommentoimaan – viekkuilemaan – hoitohevostelemaan!
/ Noora. & Hillamour

0

237

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun

        Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid
        Maailman menoa
        134
        847
      2. En jaksa

        Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene
        Ikävä
        43
        619
      3. Minkälainen nainen

        Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi
        Ikävä
        21
        558
      4. Kissa eli kivuissa useita viikkoja

        Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.
        Tuusniemi
        110
        533
      5. Jos meillä olisi yhteinen koti

        Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal
        Ikävä
        50
        525
      6. Yksi asia sen esti

        Etten antanut meille mahdollisuutta
        Ikävä
        36
        522
      7. Okei, eli olet rakastunut

        Hyvä sinä, niin minäkin.
        Ikävä
        41
        463
      8. Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta

        Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et
        Ikävä
        33
        461
      9. Martinan mauton tyyli

        Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää
        Kotimaiset julkkisjuorut
        118
        438
      10. Arvaako kukaan?

        "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
        Haapavesi
        22
        397
      Aihe