IDIOOTIT Tepsifanit

lopulta huutamaan sen ratkaisevan jäähyn. KIVIÄ TASKUUN KAATUILIJAT!
4248
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tyhmä joka pyytää jäähyä vaan se joka sen ottaa (Pauli Levokari)

Äänestä
  • eikö se ole tuomarin virhe jos antaa helposti jäähyjä?

    Äänestä

  • vastustaja jäähyn kirjoitti:

    eikö se ole tuomarin virhe jos antaa helposti jäähyjä?

    tykkää mennä oikein porukalla katsomaan kun joukko muualta roudattuja nk. pelaajia kaatuilee jumbosijalla edes muutaman säälipisteen toivossa. että hunajata vaan.

    Äänestä

  • turkulaiset. kirjoitti:

    tykkää mennä oikein porukalla katsomaan kun joukko muualta roudattuja nk. pelaajia kaatuilee jumbosijalla edes muutaman säälipisteen toivossa. että hunajata vaan.

    Hunajata vaan sinnekin ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


onnistuivat kirjoitti:

lopulta huutamaan sen ratkaisevan jäähyn. KIVIÄ TASKUUN KAATUILIJAT!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu