Marseille - Montpellier 2 6.10 kiinni ja äkkiä! Vieraat ovat pelanneet hyvin syksyn ja tänään lähtevät hakemaan yllätystä!
Ranskan Liigassa POMMI-KERROIN
Juuppelispuuppelis
7284
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Oon alkanu fanittaa sitä asiantuntevaa kulttuurivihjaajaa.
Paljon parempi haku on sen sijaan Arles yli 7 kertoimella Valenciennesia vastaan.
Aika paha kohde, ottelu voi päiittyä miten vain, jopa Montpellierin vierasvoittoon. Montpellier lähtee otteluun ykkösmiehistöllään ilman suurempia loukkaantumisia, kun taas pressi tilaisuudessa Marseillen puolelta tulee huonoja uutisia : "France striker André-Pierre Gignac, suffering from a hamstring strain, missed the 3-0 romp in Moscow and is likely to miss the visit of Montpellier." Ensimmäinen maali tulee luultavasti tänään ratkaisemaan kumpi vie, sillä kumpikaan joukkueista, Marseille kotona ja Montpellier vieraissa ei ole pystynyt voittamaan otteluaan kun vastustaja on osunut ensimmäiseksi.
Tätä kohdetta kannattaa peesata, sillä tuottava vedonlyönti vaatii suurkertoimisten otteluiden haistelua, ja tähän se tuottava vedonlyönti loppupeleissä perustuukin.
seuraa tollasia turhanpäiväsiä tilastoja.
"Ensimmäinen maali tulee luultavasti tänään ratkaisemaan kumpi vie, sillä kumpikaan joukkueista, Marseille kotona ja Montpellier vieraissa ei ole pystynyt voittamaan otteluaan kun vastustaja on osunut ensimmäiseksi. "
On siinä meillä "ammattilainen". Turhanpäiväsiä hakee kjäh kjäh! Täysin idioottimaista hakea tollasia seikkoja ei ne pelaajatkaan mieti että ekan maalin tekijä voittaa muhahahahahhaahhahahahaahaha!
Otan huomioon myös kenellä seisoo ennen ottelua. Pitää myös tietää kuka kentällä on homo, sitä ei koskaan tiedä milloin ne ottaa kentällä doggystylea.
Ei olisi niin vakuuttunut vierasvoitosta. Montpellieriltä puuttuu keskikentän ankkuri Marco Estrada. Materiaaliltaan MHSC on köyhä verratuna OM:ään. Marseille on löytänyt itseluottamuksen ja tulee täydellä höyryllä velodromella. Gignacn puuttuminen ei haittaa, muuten A-P ollut ihan kohmeessa koko alkukauden. OM vie tämän
parasite ne pense pas que quiconque croit votre ligue à tous, même battu le parasite.