Nyt tajusin miksi Keskustan vaaliohjelmaan kuuluu taistelu rasismia vastaan ja maahanmuuttajia lisää. Keskustan johto tajuaa, että aatteellisesti tyhjälle puolueelle on alamäki alkanut, ja Perussuomalaiset vie äänet. Nyt pitää paikata vaje jotenkin, ja kuinkas muuten se tehdään kuin kalastelemalla ääniä kansalaisuuden saaneilta mamuilta. Ja kun saadaan lisää mamuja Suomeen, ja heille kanslaisuus, äänestävät he OMAA puoluettaan eli Keskustaa.
Keskustasta on tullut maahanmuuttajien etujärjestö.
HYI VITTU ! EI SAATANA! VOIKO MIKÄÄ PUOLUE ENÄÄ ALEMMAKSI VAJOTA. SURKEIDEN LUUSEREIDEN PUOLUE. SAASTAA!
Keskustasta on tullut maahanmuuttajien etujärjestö.
HYI VITTU ! EI SAATANA! VOIKO MIKÄÄ PUOLUE ENÄÄ ALEMMAKSI VAJOTA. SURKEIDEN LUUSEREIDEN PUOLUE. SAASTAA!
Vastaukset 3
Vanhimmat
..pitää saattaa koko kansan tietoon. On puolueen kunnia (jos sellaista nyt koskaan on ollutkaan) pohjamudassa. Keskusta mamujen etujärjestö, tosiaan. Onneksi meillä on puolue jonka linja on päinvastainen..perussuomalaiset.
kutsutakaan turhaan kepuliksi
merkkaa sitä että tulevaisuudessa kaksi suht saman suuruista kymmenen prosentin puoluetta keskusta ja vihreät on yhteisessä rintamassa persuja vastaan. Mahtavatko tehdä vaaliliittoja keskenään.