RietastelijaKunkku vaihtoo

Ruotsissa, ovat jo ruotsalaiset kyllästyneet Kalleen ja haluavat että Viktori ja Taneli tulevat valtaan!
HURRAA,HURRAA,HURRAA,HURRAA!!
387
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kunkkukin on mies muitten miesten joukossa.

Pääasia on ettei ole homo.

Äänestä
  • kysyy nimimerkki mitenkäs niin. Onhan kunkku hurrien lahjomaton ystävä ja todellinen vihavanhus suomen kieltä kohtaan.

    Äänestä

  • Vitustako sinä tiedät ette puppeli tykkää transuista. Tykkäsihän isoisänsä Kustaa V miehistä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyhijytjhytpijh kirjoitti:

Ruotsissa, ovat jo ruotsalaiset kyllästyneet Kalleen ja haluavat että Viktori ja Taneli tulevat valtaan!
HURRAA,HURRAA,HURRAA,HURRAA!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu