Minne kannattaa mennä hääkampaukseen ja meikkiin Iisalmessa? Negatiivisia tai positiivisia kokemuksia? Onko yhtään paikkaa, josta meikin ja kampauksen saisi samasta paikasta?
Hääkampaus + meikki
Häät tulossa
92271
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kyselemään näistä kampaamoista!!!!!! Täällä ollut niin monta keskustelua ja ei ole kenenkään parturikampaamon mukava lukea solvauksia ym. Yrityksiä on paljon ja kaikki ovat alallaan hyviä omalla tavallaan!!!! Kysele tuttaviltasi mutta älä täällä!!!! Ja en itse ole alalla ettei tarvitse heti soimata.
Ystävällisin terveisin Merja
Sanopa miksi minä en kyselisi täältä? Jos en ole paikkakuntalainen, niin aika paha itse tietää. Ja pienellä paikkakunnallako osaavatko edes kaikki tehdä kampauksia?
tosiaan pienellä paikkakunnalla ei kaikki osaa tehdä kampauksia, ainoastaan koulutetut kampaajat. Isommilla paikkakunnilla on kaikilla ihmisillä sellainenkin taito;). Me pienellä paikkakunnalla asuvat olemme kaikin tavoin tyhmempiä ja huonompia kuin te suurissa kaapunteissa asuvat ihmiset. Olemme myös rumempia.
peili kampaamosta sain todella kauniin kampauksen ja meikin viime kesänä häihini.oli myös hyvin pysyvä meikki ja kampaus.samalla laittoi kaksi kaasoakin,hyvin aikataulu piti
Kiitoksia! Olen kuullut siitä muutenkin hyvää. Taidanpa kysäistä sit heiltä aikoja!
http://www.facebook.com/pages/Hius-Studio-Miniatyyri/216781981692758?sk=wall
Itse en tiedä missä Iisalmi on, mutta täältä ainakin olen saanut erinomaista palvelua. Uusi liike, mutta olen ollut tekemisissä nuoremman työntekijän kanssa jo aiemmin. Meikkaaja/maskeeraaja ja parturi-kampaaja hän on. Ajan kauempaakin hänen asiakkaakseen, sillä olen mielestäni saanut niin hyvää palvelua ja hinta-laatusuhde on ollut kohdallaan!
itse kävin viime talvena peilissä,olin tyytyväinen. kyselin myös marleenasta ja fabellosta mutta aikatauluni ei sopinut heidän kanssaan. Hymyä myös suositeltiin.Iisalmessa on todellakin paljon hyviä kampaamoja, mutta en tiedä tekeekö kaikki myös meikkauksia.
Itse aikoinaan kävin Caritassa meikissä ja kampauksessa. Suosittelen :)
otan osaa ja muista tehä avioehto. 2v sisäl ero