Mulla on ikävä sinua, jota en oikeastaan tunne.. Sattuneista syistä tiedän kuitenkin nimesi ja harrastuksesi...kun ne ovat silmiini osuneet.Kohtasin sinut pari vuotta sitten useita kertoja ja taisimme jotain vähän jutellakkin mutta en muista mitä..sen sijaan ne syvät katseet silmistäsi muistan oikein hyvin. Varmaan olisin pystynyt unohtamaan sinut jos niitä katseita ei olisi ollut. Miksi katsoit niin? En tiedä..mutta itse menin sekaisin ihastuksesta ja halusta sua kohtaan.
Muistaisitko minut vielä?
-Neitoperhonen-
7521
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
tapahtu .... ... minussa...(mies)
työpaikassa? Ja sä lähdit?
http://www.aijaa.com/v.php?i=7096057.jpg
että on ruma
Tavallaan..nähtiin kyllä työn merkeissä mutta ei varsinaisesti oltu samassa työpaikassa. Sitten kun lopetin paikassa niin emme enää nähneet.
tuohan on ihan mun näköinen:D
kiitokset piristi.
voisiko tämä liittyä erääseen nättiin naiseen, joka oli myyjänä eräässä valtion instituutissa olevassa putiikissa Pohjois-Suomessa?