Myyn kerran käytetyn hääpuvun halpaan hintaan!
Koko on XL ja on tehty malliin ,että peittää "kilot " tosi hyvin!!!
Kaksi osainen.
Yläosa on vaalean sininen jossa upotettuna vaaleita luita, joka tekee siitä korsetti tyilisen ja alaosa on lumivalkoinen leveällä laahuksella jossa takana menee 2 sinistä kaistaletta.
Kaulaaukkoa on korostettu sinisillä ruusuilla ja terälehdillä!!!
UPEA!!!
Lähetän valokuvia kiinnostuneille.
HALPA puolet kokonais hinnasta!!
Myydään hääpuku XL/morsiammelle
11
1332
Vastaukset
- häät tulossa
sellainen vielä puuttuu.
- Siljan
Ei valitettavasti sain lainata sitä vuokraamosta:o
- melina
...laittaa kuvia sähköpostilla, vai tarkoititko kuvia postitse?
- Siljan
Kuule, voisin laittaa ihan postitse kun menin vasta viime la naimisiin, niin en ole niin pitkälle ehtinyt ,että nettiin kuvia laittaa:=)
Jos kiinnostaa niin laita spostissa osoitteesi niin laitan kuvia tulemaan..
Ja eihänsitä tiedä vaikka tossajoku ilta ne ehtisin nettiinkin laittaa.)
[email protected] - melina
Siljan kirjoitti:
Kuule, voisin laittaa ihan postitse kun menin vasta viime la naimisiin, niin en ole niin pitkälle ehtinyt ,että nettiin kuvia laittaa:=)
Jos kiinnostaa niin laita spostissa osoitteesi niin laitan kuvia tulemaan..
Ja eihänsitä tiedä vaikka tossajoku ilta ne ehtisin nettiinkin laittaa.)
[email protected]...että olet lähempänä kuin luulinkaan. Ainakin kun luin kirkollisista vihittyjä, niin nimi täsmää (käytät ilmeisesti toista nimeä etunimenäsi?), vai onko vain yhteensattuma. Laitatko vielä tosiaan niitä mittoja tarkemmin? Puvun hankinta kun on vasta ensi kesän juttuja, niin minulla ei niin kiire ole. Onhan teidän hääkuva pian paikallisessa lehdessä, niin voin siitäkin katsastaa =)))
- AaNelonen
Hei.
Joko puku on myyty? Jos ei niin laitatko vähän mittoja (vyötärönympärys, rinnanympärys...) - Marylinn
Voitko laittaa minulle kuvan puvusta ja vähän mittoja, jos ei ole vielä mennyt?
- ewa
Laittaisitko kuvia tulee maililla, sekä hieman tarkemmin mittoja. Kiinnostaisi
- rica2
HEI!
ILMOITUKSESI ON JO VANHA, MUTTA ONKO PUKU MENNYT KAUPAN??
JOS EI, NIIN OTTAISIN MIELELLÄNI VASTAAN KUVIA/MITTOJA.. - Pirjo mer
Hei minkä kokoinen ja näköinen puku on
pirjo.merta@moneksfi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2822574Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä3001379- 1081251
En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n831241Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi971188Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n581185- 441042
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi71946Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa22890- 33797