Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kiitos -Lumiukko Lukosta!

Kyllä sen taas näkee, että kuka oikeasti tietää lätkästä jotain, ja ketkä sitten katsoo vain Veikan tilastotyökalusta tilastot. Lukko vie ja JYP on ahdistettu nurkkaan hei!
4120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

nyt bluussi nussikaa niitä maaleja ja lujaa

Äänestä

Mukava saada välillä positiivistakin palautetta. :)

-Lumiukko pelasi sinkkuina myös Kärppiä ja Jokereita, kumpaakin tosin moneylinenä hei!

Äänestä
  • lopeta se pössyttely teppo, kaikki tajuu jo. yks linnakaveri tony pössytteli vähän liikaa ja sen aivot oli pehmeet.

    Äänestä

  • kumihanskalare kirjoitti:

    lopeta se pössyttely teppo, kaikki tajuu jo. yks linnakaveri tony pössytteli vähän liikaa ja sen aivot oli pehmeet.

    KUKA VITUN APINA PAVIAANI PERC SILMÄ AIVO HEHKUTTELEE KESKEN PELIN VETOJAAN.....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Fanisi Keuruulta kirjoitti:

Kyllä sen taas näkee, että kuka oikeasti tietää lätkästä jotain, ja ketkä sitten katsoo vain Veikan tilastotyökalusta tilastot. Lukko vie ja JYP on ahdistettu nurkkaan hei!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu