Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

millainen nainen on hyvä?

miehet vastatkaa millainen nainen on hyvä sängyssä?
152021
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

takuuvarmat orgasmit.

Äänestä

aktiivinen nainen on hyvä,hae venäjältä seksi kumppani

Äänestä

ole selvää kysymättäkin.
– sisäistänyt kultaisen säännön
– vahva itsetunto, ei komplekseja, sinut itsensä kanssa
– sopivan kostea ja tiukka (PC-lihakset timmissä kunnossa)
– iloinen, ystävällinen, keskustelutaitoinen …
– taipuisa, taitava ja halukas
– osaa pari itselleen mieluista asentoa ja haluaa oppia lisää
– useimmiten 27 – 30 v alkaen
– …

Äänestä
  • lisätä, että kalu mahtuu suuhun ja osaa myös niellä rojut.
    Harvoin tulee naista vastaan kenelle mahtuisi suuhun isotattinen 19cm kaluni enemmän kuin puoliväliin.
    Persettä myös sopisi antaa kerran pari viikos ilman vikinöitä sen inhottavuudesta.

    Äänestä

lihava ja perverssi.

Äänestä

No niitä perusorkkuja pystyy jokainen antamaan, mutta harva nainen on hyvä koskettamaan miestä ja vastaanottaman kosketusta. Sanaton koskeutsyhteys vie seksin aivan eri ulottuvuuteen. Olen saanut orgasmin jalkapohjista ja selästä hyväilemällä, mutta mekaanisesti se ei onnistu. Lisäksi orgasmit on p i i t k i ä kun ne ei ole peklkkiä penisorkkuja. Se toimii myös toisin päin. Pystyin pitkittämään ex. avovaimoni orgasmia lähes loputtomiin pelkällä kosketuksella jonnekin aivan muualle kuin pilluun. Pidätte varmaan satusetänä, mutta ihan sama. Olen elämäni aikana tavannut vain kolme naista, joilla on herkkyyttä tähän ja aikas monta joilla ei ole. Jos vielä löytäisin... NAM ... en päästäis pois. Se vaatii tosin itseluottamusta ja luottamusta kumppaniin heittää kontrolli pois.

Äänestä

jos MIES OSAA ajatelle muutakin kuin omaa itseään!!!

Äänestä
  • voi jeesus mikä kommentti. Äijä hakee jotain ritari pisteitä suomi 24 keskustelu palstalta. Sellanen perusarka lahna sängynpohjalla ei kuule ole hyvä, vaikka tekisit kaikki maailman temput. GET A LIFE,

    ps. sulla se postimyynnistä tilattu pumpattava nukkekin varmaan oli ihan hyvä sängyssä

    Äänestä

  • hyvät naurut sain kirjoitti:

    voi jeesus mikä kommentti. Äijä hakee jotain ritari pisteitä suomi 24 keskustelu palstalta. Sellanen perusarka lahna sängynpohjalla ei kuule ole hyvä, vaikka tekisit kaikki maailman temput. GET A LIFE,

    ps. sulla se postimyynnistä tilattu pumpattava nukkekin varmaan oli ihan hyvä sängyssä

    se oli naisen kirjoitama viesti, valopää.

    Äänestä

mukava

Äänestä
  • kyllä sen pitää JAKSAA!

    Äänestä

  • vaikka päivän kirjoitti:

    kyllä sen pitää JAKSAA!

    No kyl se yleensä jaksaminen on miehestä kiinni...

    Äänestä

  • fvefcefce kirjoitti:

    No kyl se yleensä jaksaminen on miehestä kiinni...

    Onks kondomin käyttö oikeesti niin kamalaa kun miehet sen sanoo olevan....fiiliksen viejäkö?

    Äänestä

  • gzsry kirjoitti:

    Onks kondomin käyttö oikeesti niin kamalaa kun miehet sen sanoo olevan....fiiliksen viejäkö?

    Jo kondomin päällelaitto vie halut. Sehän puristaakin niin, että veri pakenee. Ja tuntoa ei ole lainkaan. Olenkin jo pitkään toiminut niin, että sisään en laita, jos siinä tarvitsee käyttä kondomia. Jopa naisen kondomi on puolta parempi. Siinähän mies voi edes liukua edes-takaisin, kun miehen kondomissa kalu on kuin kumirukkasen sisällä.

    Ainoa, missä kondomi on hyvä, niin siinä, että se pitkittää miehen laukeamista. Valitettavasti joskus niin tehokkaasti, että mies ei laukea ollenkaan.

    Kyllä pariskunnan yhteiselämä on vasta sitten normaalia, kun kondomia ei tarvitse käyttää. Siihen asti elämä on miehelle vain panokoneena oloa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


???????? kirjoitti:

miehet vastatkaa millainen nainen on hyvä sängyssä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu