BB-Henna alastonkuvissa

Uudessa Hymyssä kuulemma. Olispa kiva nähdä... Henna kun tykkää nykyään omasta ulkomuodostaan. Onko jossain jo maistiaisia olemassa?
72408
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

sitä kerran pannut.. en suosittele..

Äänestä
  • Oliko Hymy vai Seiska vai yötsätti?

    Äänestä

  • Katsoin myös kuvat ja pakko sanoa, että ennen en niin ulkonäöllisesti pitänyt Hennasta. Nyt kyllä muutin mieleni. Upea kroppa ja pallomaiset silikonit, jotka sopivat hänelle hyvin vaikka yleensä tykkään luomurinnoista.

    Tämä mies kyllä tykkää kuvista. Hyvä Henna!

    Äänestä

surkea työ riisua itseään

Äänestä
  • Katsoin kuvat. Rumimmat silikonit mitä ikinä olen nähnyt! Järkyttävää kerrassaan.

    Äänestä

johan se bb niko nän ulkomaalainen akka kans oli kalenteri kuvis just ennen bb niko nän voittoa.

Äänestä

sieltähän ne löytyy hymyn sivuilta, ihan järkyttävät silarit :DDDD sainpahan hyvät naurut. Kroppa on kyllä nyt kuosissa mutta noi silarit pilaa kaiken, ja elehtii siinä videossa kuin pornostara, ehkä sieltä löytyykin se leipäpuu? siis eukko on jotain 20 ja risat, eikö? vaikuttaa 30- vuotiaalta... kummasti toi elämäntyyli kuluttaa. käy niinkuin tuksulle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HennanVani kirjoitti:

Uudessa Hymyssä kuulemma. Olispa kiva nähdä... Henna kun tykkää nykyään omasta ulkomuodostaan. Onko jossain jo maistiaisia olemassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu