Yle Areena & Kakola

Milloin uusin Kakola (viides) ilmestyy Yle Areenaan??
3541
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • Ihan asiallinen ohjelma, varsinkin johtaja. Kaljupäisen miehen syytä olla ohjelmassa ihmettelen. Mikä on hänen roolinsa on minulta jäänyt täysin pimentoon.Muutenkin topatut hartiat takissa tekevät surkuhupaisan vaikutuksen "kovana"tyyppinä.

    Äänestä

  • asiantujat ovat asia kirjoitti:

    Ihan asiallinen ohjelma, varsinkin johtaja. Kaljupäisen miehen syytä olla ohjelmassa ihmettelen. Mikä on hänen roolinsa on minulta jäänyt täysin pimentoon.Muutenkin topatut hartiat takissa tekevät surkuhupaisan vaikutuksen "kovana"tyyppinä.

    Olavi Sydänmaanlakka tunnetaan toiminnastaan Aseman lapset ry:ssä sekä Walker-kahviloissa.
    Tuo tieto on jo v:lta 2003, eli tehnyt tuota työtä pitkään

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Toope2332 kirjoitti:

Milloin uusin Kakola (viides) ilmestyy Yle Areenaan??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu