Uistimelle töihin

Onko kellään kokemusta minkälaista hommaa on olla Uistimella töissä ?
2634
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

älä mee, jos et mitään muuta työtä saa ni ole kotona. ei sen vittumaisempaa paikkaa ole.nipola.ja huono pallkka.ruskeakielisten valtakuntaa. näin on.

Äänestä
  • Niin kuulemma on työtekijöillä onnettomat palkat,paitsi pomoilla. Kieli vyönalla pitää juosta puristetaan työntekijöiltä kaikki mehut irti niin henkisesti kuin fyysisestikkin. Eivät järjestä työntekijöille mitään yhdessä olo hetkiä eivät kuulemma edes pikkujouluja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Koillismaa kirjoitti:

Onko kellään kokemusta minkälaista hommaa on olla Uistimella töissä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu