Eroottisia elokuvia naisille?

Naikkonen

Osaisiko kukaan mainita nimeltä sellaisia elokuvia, joita nainenkin voisi katsella. Siis, että elokuva ei sisällä 2 sentin päästä otettuja lähikuvia näyttelijöiden vehkeistä, vaan elokuvissa olisi kenties jonkinlainen juonikin ja paneskelukohtaukset olisivat "siistejä"?

6

8310

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • paljas uneksija

      Varma vaihtoehto on Emmanuelle (osia löytyy 1-4). Sitten hyviä ovat myös 'Cheeky' (www.videodivari.fi) ja 'Lolan häät'. Noissahan naiskennellaan mutta liikaa ei näytetä.

      Sitten 'Ratsastuskoulu 1 & 2' ja 'Heilat Kesäyössä' (lyst gården) ovat sellaisia, joissa on ihan oikea juonikin.

      • Nämäkin

        Constance ja Pink Prison. Molemmat ovat oikein suunnattu erityisesti pariskunnille. Saa ainakin hotlipsistä


      • paljas uneksija
        Nämäkin kirjoitti:

        Constance ja Pink Prison. Molemmat ovat oikein suunnattu erityisesti pariskunnille. Saa ainakin hotlipsistä

        Constance oli ainakin melko tyhmä, siis se "juoni" (naikkonen kulki talon sisällä ja eri huoneissa oli vaan erilaiset partnerit). Pink Prison oli parempi. Noissa Ratsastuskouluissa ja Heilat kesäyössä on sentään joku juoni. Sitten myös 'Jane Bomb' on kohtuullinen, juonta löytyy siitäkin.


    • aikapoika

      saa tietenkin ostaa alan yrityksistä. Muutoin niitä ei oikein helpolla varmaankaan saa mistään. Maksullinen kanava TV1000 lähettää lähes joka yö klo 0100 alkaen seksileffoja, joissa kaikissa kyllä on juoni, ainakin jonkinlainen, mutta useimmissa on kyllä pimpin vuoretkin käännetty esiin. Ainoastaan merkinnällä "leikattu" on sellainen, ettei siinä näytetä naisen rintoja enempää. Ehkäpä ne olisivat se sinun juttu. Ja Rakel Liekki on aloittanut Vappuna jonkunlaisen seksiohjelmasarjan, mutta se ei näy kuin tietyllä kanavalla ja tietyin ehdoin.

      Muuten en oikein ymmärrä, mitä tarkoitat naisille sopivilla eroottisilla elokuvilla. Onko olemassa samasta asiasta naisten ja miesten versioita. En ole törmännyt. Minusta tämä intiimi asia tulee hoitaa samoilla aaltopituuksilla. Miksi et muuten voi katsella niitä lähikuvia. Miksi se tuntuu niin pahalta.

      Rattoisia leffailtoja silti kaikkien elokuvien parissa.

    • anttilan asiakas

      kokeile leffaa 'pianonopettaja', löytyy esim Anttilasta normaaleiden elokuvien joukosta.

    • Saana

      Naisten seksielokuvat?? Nussiminen on nussimista, sen kun vuokraat elokuvan. Pääsöääntö on että pornoelokuvaan johon on ympätty juonta on yleensä floppi. Porno pornona ja draama draamana.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen

      Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja
      Maailman menoa
      155
      2533
    2. Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?

      En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b
      Maailman menoa
      148
      2367
    3. Kirje, PellePelottomalle.

      Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot
      Ikävä
      101
      1059
    4. Meni kyllä aika solmuun

      Meidän tutustuminen 😐
      Ikävä
      64
      891
    5. Sinua oli kiihottavaa

      Sinua nainen oli kiihottavaa katsella.
      Ikävä
      65
      819
    6. Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa

      Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka
      Maailman menoa
      274
      707
    7. Voi teitä naisia

      Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies
      Sinkut
      85
      700
    8. Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?

      Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a
      Kuhmo
      18
      697
    9. Martinan hevoset.

      Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait
      Kotimaiset julkkisjuorut
      203
      680
    10. Hyvä meininki

      TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap
      Haapavesi
      22
      648
    Aihe