Miehet, aika itsenäistyä!

NAISIARakastavaMies

Ja näyttää sopivasti näin ITSENÄISYYSpäivän kunniaksi näille "meidän" femakkonaisille TOTUUS! Ja jättää heidät itsepäisine itseineen itsekseen!

"Halonen, tasa-arvo ja hyvinvointivaltio nimeltä Suomi!" Uskoo ken tahtoo... Miehelle tämä on vähintäänkin helvetin esiaste, paikka jossa naiset ovat muuttuneet miehiksi ja demonisiksi eläimiksi ja miehen luontainen asema on poljettu pitkälti ojanpenkkaan! Keiden toimesta? No näiden lesbofeministien jotka eivät ymmärrä mistään mitään, vähiten luonnosta! Mies on mies ja nainen on nainen, PISTE. Tätä yksinkertaista totuutta he eivät ole ymmärtäneet vaan koittavat ilmeisesti tuhota suomalaisen miehen lopullisesti tajuamatta että sitä kautta menee omakin tulevaisuus. Mutta ei, meni parisuhteilla ja liitoilla miten vaan päin helvettiä, niin ITSEPÄISYYDESTÄ pidetään kiinni loppuun asti! Kalja haisee ja pitsa maistuu kun nämä modernin ihmisen irvikuvat pääsevät vauhtiin ja naisellisuus on heidän röhönauruun vääntyvistä ilmeistään luettavissa pelkäksi painajaiseksi! Miestä ei voida ymmärtää vaan taistellaan itse kaivetuissa juoksuhaudoissa KESKUSTELUN ja RAKKAUDEN sijaan. Suominainen on totaalisesti hukassa.

Tehkää kuten minä tein! Minä laitoin hommalle pisteen. Joku suhteellisuus ja tolkku pitää olla. Unohtakaa nämä kotimaiset rotansyömät parisuhdemarkkinat jossa nainen seksuaalisuudellaan määrää ja päämääränä on alistaa mies, ja katsokaa esim. Aasian suuntaan! Sieltä nimittäin löytyy vielä KAUNIITA JA TUNTEVIA NAISIA, pilvin pimein! Älkääkä uskoko kaiken maailman myyttistä pelottelua heistä, he ovat oikeasti aivan IHANIA yksilöitä kun vähänkin valkkaa ja tutustuu!! Verrattuna Suomifemakkoihin he ovat PUHTAITA ENKELEITÄ. Löytyy naista joka lähtöön, ennenkaikkea hienoon parisuhteeseenkin ja ETTE KADU!! Sydäntä ja lämpöä löytyy ettekä usko mitä koette!

Hyvää Itsenäisyyspäivää! =)

T. Onnellinen mies!

P.S. Aijai sitä KAUNEUDEN ja LEMPEYDEN määrää...Hyvittää kyllä loistavasti kaikki aiemmat kärsimykset taisteluista vinksahtaneiden femakkohirvitysten kanssa.

IHANAA!

0

94

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Tyttäreni kuoli lihavuusleikkaukseen.

        Miettikää kuiten 2 kertaa, ennenkuin menette lihavuusleikkaukseen.
        Terveys
        310
        7221
      2. Viiimeinen viesti

        Sinulle neiti ristiriita vai mikä nimesi sitten ikinä onkaan. Mulle alkaa riittää tää sekoilu. Oot leikkiny mun tunteill
        Suhteet
        66
        2126
      3. Mikä olisi sinun ja kaivattusi

        Tarinan kertovan elokuvan nimi?
        Ikävä
        175
        1817
      4. epäonnen perjantain rikos yritys

        onpa epäselvä kuva, tuolla laadullako keskustaa tarkkaillaan lego hahmotkin selvempiä
        Kajaani
        15
        1337
      5. Onko kaivattusi täysin vietävissä ja

        vedätettävissä?
        Ikävä
        112
        1277
      6. Yllätyspaukku! Vappu Pimiä rikkoi vaikean rajapyykin yllättävässä bisneksessä: "Nyt hymyilyttää...!"

        Wau, onnea, Vappu Pimiä, upea suoritus! PS. Pimiä tänään televisiossa, ohjelmatietojen mukaan hän on Puoli seiskassa vie
        Suomalaiset julkkikset
        8
        1203
      7. Suomessa ei ole järkeä tarjota terveyspalveluita joka kolkassa

        - Suomen väestötiheys 1.1.2022 oli 18,3 asukasta maaneliökilometriä kohden. - Uudenmaan maakunnassa asuu keskimäärin 18
        Maailman menoa
        169
        1200
      8. RÖTÖSHERRAT KIIKKIIN PUOLANGALLA.

        Puolankalaisilla tehtävä ryhmäkanne itsensä yleintäneistä rötöstelijöista, sekä maksattaa kunnan maksama tyhmän koplan j
        Puolanka
        54
        1136
      9. Kirjoitin sinulle koska

        tunnen sinua kohtaan niin paljon. Sydäntäni särkee, kun kätken ihastumisen, kaipauksen, sinua kohtaan tuntemani lämmön j
        Ikävä
        41
        1071
      10. Martina pääsee upeisiin häihin

        Miltäs se tuntuu kateellisista. Anni Uusivirta on Martinan kavereita.
        Kotimaiset julkkisjuorut
        290
        1009
      Aihe