Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

lukekää

nyt näitä öisiä homoviestejä.ovatko normaaleita.väitän että 99pros ihmisistä pitää niitä sairaina.homot on sairaita,miksei mene homopalstalle,siks ku ovat sairaita.
3105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

pitäis poistaa esim.jammu-sedän seuraksi niuvanniemelle.vois kertoo noit "vitsejänsä"siellä muille lahopäille.ja siel löytyis mömmöt sille jos jutut alkais väsyttää henkilökuntaa.

Äänestä
  • säälittäva eläin

    Äänestä

Se postaaja ei ole mikään hintti. Mutta miksi pitää valvoa yöt?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihatehinaaja kirjoitti:

nyt näitä öisiä homoviestejä.ovatko normaaleita.väitän että 99pros ihmisistä pitää niitä sairaina.homot on sairaita,miksei mene homopalstalle,siks ku ovat sairaita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu