Mistä näitä katkeria

kokkareita oikein tulee jotka täyttävät nämä palstat typeryksillään.Pelottavaa ajatella että tälläisiä raivopäitä
tuolla oikeiden ihmisten seassa liikkuu.
5163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

En oikein ymmärtänyt keitä tarkoitat?

Äänestä
  • .

    Äänestä

  • vielä vikaa kirjoitti:

    .

    Meitä on kuule joka lähtöön, jos et vielä tiedä!

    Äänestä

  • Myös jäsen kirjoitti:

    Meitä on kuule joka lähtöön, jos et vielä tiedä!

    yritetään vielä sananvapauttakin rajoittaa.

    Äänestä

Siirryin jo toisen kerran tänään kokoomuksen kanaattajaksi. Tarjosivat toisen oluen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


raivopää kirjoitti:

kokkareita oikein tulee jotka täyttävät nämä palstat typeryksillään.Pelottavaa ajatella että tälläisiä raivopäitä
tuolla oikeiden ihmisten seassa liikkuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu