Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mihin katosi veto-apu?

Eipä tainnutkaan vanhan matikanopen systeemi tuottaa voittoa siinä kuuluisassa pitkässä juoksussa. Kjäh, kjäh! veto-apu taisi hypätä kiikkuun.
2155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Juu kiikkun hyppäs, nautiskelee siinä Bahamasaarien näkymiä ja syö ananasta. Jääkiekko ristit tuotti miljoonia.

Äänestä

no vittu noita kaikenmaailman tietäjiä vetoapuja ja voitotkotiin roskapalveluja nyt on ollu vähän väliä!
luota perinteisiin jos vihjeitä käytät

Äänestä

Kommentoi aloitusta


S-Kösti kirjoitti:

Eipä tainnutkaan vanhan matikanopen systeemi tuottaa voittoa siinä kuuluisassa pitkässä juoksussa. Kjäh, kjäh! veto-apu taisi hypätä kiikkuun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu